Rezultate te kerkimit per termin: +Linda +Basha

Total: 302
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.584Z

Vëzhgimi/Linda Basha do votojë kundër kryetarit të PS

15-06-2013 / Gazeta 55 Është lajm fakti që Linda Basha do të votojë kundër kryetarit të PS. Kjo nuk ka lidhje me faktin në intervistën e fundit televizive bashkëshortja e Edi Ramës, Linda Basha (Rama) pohoi se familjarët e saj “

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.036Z

Linda Basha divorc pas 20 vitesh tani me Ramen

Lindita Basha pas me teper se 5 muaj divorc ka gjetur bashkeshortin e saj te ri me te cilin do te lidhe kurore javen e ardhshme. Zonja Basha ka nje vajze 18-vjecare me bashkeshortin e pare me te cilin eshte divorcuar pas gati 20 vitesh martese. Martesa e z. Rama me zonjen Basha pritet te behet javen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.254Z

Linda Basha Nesermbiemrin Rama dobanojme me qera

TIRANE- Kryetari i PS-se Edi Rama dhe bashkeshortja e tij e ardheshme Linda Basha kane dale dje per here te pare publikisht se bashku. Linda eshte gjysma ime me e mire eshte shprehur Rama gjate nje interviste ne emisionin Top Story te gazetarit Sokol Balla. Ndersa Linda Basha ekspertaj dhe pedagogia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.327Z

Edi Rama dhe Linda Basha presin vetëm një fëmijë

Lajmi se Linda Basha është shtatzënë ishe një surprizë e bukur por ditët e fundit nëpër mëdia sidomos ato rozë qarkullojnë thashetheme se çifti kryeministror janë në pritje të binjakëve por sipas gjinekologes së njohur Dr. Rubena Moisiu ata presin vetëm një fëmijë. Lajmi behet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.248Z

Rama Linda gjysma ime me e mire

Cili do te jete ndikimi i Linda Bashes qe nga e diela Linda Rama ne jeten dhe aktivitetin politik te kryetarit te PS-se dhe kreut te Bashkise se Tiranes Edi Rama dhe cfare do te plotesoje ajo ne krah te liderit te opozites shqiptare Ketyre pyetjeve iu pergjigj vete kryetari socialist Edi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.189Z

Linda dhe Edi Rama ne Top Story

Sot ne mbremje ne oren 2100 ne emisionin Top Story per here te pare do te shfaqen publikisht kreu socialist Edi Rama se bashku me bashkeshorten e tij Linda Basha. Ne nje interviste me gazetarin Sokol Balla cifti Linda dhe Edi Rama do te flasin per lidhjen e tyre qe finalizohet me nje m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.155Z

Linda Rama, zero përgjigje për korrupsionin

18-01-2013 / Gazeta 55 Bashkëshortja e Edi Ramës u mobilizua shumë që të justifikojë pasurinë e saj, por dha Zero përgjigje për pallatin, zero përgjigje për bashkëpunimin me Kosta Barjabën e zero përgjigje për huanë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama