Rezultate te kerkimit per termin: +Linda +Rama

Total: 954
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.494Z

SHËNIM: Linda Rama përballë Shkëlzen Berishës

Shkëlzen Berisha u thërrit plot dy herë në Komisionin Hetimor Parlamentar për të dhënë shpjegime për qindra mijëra euro të cilat kanë kaluar në llogarinë e tij bankare, teksa babai i tij, Sali Berisha, kryeministër i Shqipërisë, përfundonte procedurat për privatizimin e kompan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.248Z

Rama Linda gjysma ime me e mire

Cili do te jete ndikimi i Linda Bashes qe nga e diela Linda Rama ne jeten dhe aktivitetin politik te kryetarit te PS-se dhe kreut te Bashkise se Tiranes Edi Rama dhe cfare do te plotesoje ajo ne krah te liderit te opozites shqiptare Ketyre pyetjeve iu pergjigj vete kryetari socialist Edi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.639Z

Rama baba për herë të dytë, Linda shtatzënë

TIRANE - Linda Rama, shtatzënë? Mediat kosovare prej më shumë se një jave ngrenë dyshime mbi një shtatzëni të mundshme të bashkëshortes së kryeministrit shqiptar, Edi Rama. Lajmi se ai mund të bëhet baba për herë të dytë, u publikua në mediat kosovare shoqëruar me një pikëpyetj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.153Z

Akuzat Linda Rama rrefim

Një personazh i panjohur për opinionin publik deri në vitin 2010, sot është vendosur në qendër të lojës politike dhe akuzave të konfliktit të interesit të liderit të opozitës, në funksionin e bashkëshortes së njeriu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.153Z

Akuzat Linda Rama rrefehet

Një personazh i panjohur për opinionin publik deri në vitin 2010, sot është vendosur në qendër të lojës politike dhe akuzave të konfliktit të interesit të liderit të opozitës, në funksionin e bashkëshortes së njeriu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.896Z

Linda Rama: Femijeria ime e lumtur (III)

Mustafa Nano: Ju keni pasur fëmijëri të lumtur? Linda Rama: Shumë të mirë. Është për shumë shkaqe, punë e dy prindërve të jashtëzakonshëm, që kanë ditur aq mirë në mënyrë komplementare të na bëjnë këta që jemi. Kam një motër dhe një vëlla dhe e kujtoj shtëpinë e vogë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.176Z

Linda Rama, e mbuluar me shami (Foto)

Edi dhe Linda Rama në Emiratet e Bashkuara Arabe Kryeministri Rama dhe bashkëshortja, Linda Rama zhvilluan një vizitë zyrtare në Emiratet e Bashkuara Arabe. Takimin e parë Kryeministri Edi Rama e zhvilloi me Shkëlqesinë e tij, Mohamed Al Murr, Kryetar i K&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama