Rezultate te kerkimit per termin: +Lindsay +Lohan

Total: 414
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.187Z

Fejohet Lindsay Lohan

Lindsay Loahn dhe partneri i saj prej vetëm disa muajsh, Egor Tarabasov, janë fejuar. Ende nuk bëhen të ditura shumë detaje nga TMz e cila beri e para lajmin publik  se si ndodhi, megjithatere aktorja ka postuar foto në rrjetet sociale, ku tregon unazën prej diamanti. Ndërsa miq pranë  Lo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.720Z

Lindsay Lohan, super provokuese (FOTO)

Share Fotot e saj nudo në Playboy kanë qenë ndër më të kërkuarat dhe më të klikuarat. Por, duket se Lindsay Lohan nuk ka ndërmend që të ndalet me provokimet e saj. Ajo ka pozuar në mënyrë vërtet shumë provokuese për revistën Love, duke tërhequr kështu edh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.267Z

Lindsay Lohan paguan për seks

Share Aktorja problematike Lindsay Lohan duket se nuk është duke kaluar një periudhë të mirë në jetën e saj intime. Sipas mediave amerikane, ajo ka filluar që të paguajë për të bërë seks. Kjo gjë pretendohet nga ana e pornostarit Alex Torres, që thotë se ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.212Z

Lindsay Lohan, pozon për Playboy

Aktorja problematike Lindsay Lohan, pozon për revistën Playboy. Fotot e aktores së padisiplinuar do të jenë pjesë e numrit të ardhshëm, konkretisht muajit janar dhe shkurt. Për të gjithë fansat e saj, ajo ka dëshmuar dhe njëherë se jeta e saj është rikuperuar ndjeshëm, duke lënë p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.382Z

Lindsay Lohan fershellehet ne teater

0 brbr brbrKa qene nje zhgenjim i madh performanca e aktores Lindsay Lohan teksa interpretoi ne spektaklin Speed the Plow te David Mametbrbr brbrInterpretimi i Lohan shkaktoi shume te qeshura ne audience por kishte nga ata qe edhe e fershellyen per performancen e dobet sepse aktorja kishte probleme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.325Z

Lindsay Lohan rigjeneron karrierën

Nuk është aspak dakord me dështimin dhe për këtë gjithnjë ka dashur të jetë në qendër të vëmendjes, me apo pa dashje. Vorbulla e thashethemeve e ka marrë pas vetes kohët e fundit, sidomos për lidhjen e saj jo të zakonshme dhe duke thyer në këtë mënyrë edhe ligjet e natyrës mar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.249Z

Lindsay Lohan si Elizabeth Taylor (FOTO)

Share Lindsay Lohan ka risjellë në kinema edhe një herë Elizabeth Taylor. Ajo është shfaqur si aktorja e famshme në serialin më të ri, Lifetimes Liz & Dick. Ndërkohë, Lohan ka promovuar edhe filmin e saj më të ri, First Point, duke u shfaqur vetëm me të brendshme. Kjo periudhë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama