Rezultate te kerkimit per termin: +Linjat

Total: 7100
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.040Z

OSHEE Defekte ne linjat elektrike

var fbShare url httpvizionplusaloshee-defekte-ne-linjat-elektrikesize smallbrbrKompania e Shperndarjes se Energjise Elektrike njofton se si pasoje e motit te keq i gjithe vendi eshte perfshire nga defekte ne linjat e tensionit te mesem dhe te larte OSHEE sqaron se 1500 punonjes ne te gjithe vendin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.103Z

Linjat urbane pa kushte

brbrTe udhetosh ne keto temperatura me linjat urbane ne kryeqytet eshte sfilitese Kondicioneret nuk ndizen qendrimet e autobuseve ne stacione jane te gjata dhe shpejtesia e levizjes nuk respektohet Qytetaret e Tiranes shprehen te pakenaqur me sherbimin ne linjat urbane Ne pamundesi per te marre tak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.504Z

Ndryshojnë linjat e urbanëve në Tiranë, ja linjat dhe stacionet e reja

Një pjesë e linjave të transportit publik në Tiranë pritet të ndryshohen sot me vendim të bashkisë. Vendimi për ndryshimin e linjave është propozuar nga bashkia për shkak të ndarjes së re territoriale. Në vendim, thuhet se shtohet linja "Selitë-Kristal-Qendër-St.Trenit-Allias". Lin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.461Z

Silva Gunbardhi josh me linjat

TIRANE - Duhet thënë se Silva Gunbardhi nuk është nga ato këngëtare që ekspozojnë trupin në skenë apo videoklipe. Ajo është bërë e dashur për publikun me këngët e saj popullore e të lehta pa pasur nevojë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.732Z

Rikthen linjat

Christina Aguilera, ka humbur peshë, duke bërë që të përafrohet me linjat e saj të mëhershme. 32 vjeqarja, kishte veshur një fund të shkurtër, në The Voice, duke bërë që dukja e saj, të dalloj shumë nga ajo e vit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.128Z

FOTOT/ Abbey Clancy tregon linjat seksi në Dubai

Së fundmi ajo fitoi garën prestigjioze Strictly Come Dancing në Britaninë e Madhe. Ndërsa festat e fundvitit e gjetën modelen Abbey Clancy në Dubai. Paparacët e kanë fotografuar bashkëshorten e Peter Crouch duke pushuar me të bijën, 2 vjeç. 27- vjeçarja duket në formë të shkëlqy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.221Z

Rozana Radi tregon linjat e saj seksi (FOTO)

Rozana Radi është duke shijuar pushimet verore gjatë këtyre ditëve të nxehta. Ajo ka postuar disa foto në Instagram, ku tregon linjat e saj seksi. Momentalisht nuk raportohet që ajo të jetë në ndonjë marrëdhënie, që prej ndarjes nga reperi Mc Kresha.  

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama