Rezultate te kerkimit per termin: +Linz

Total: 304
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.427Z

Zyrtare, Duro firmos për Lask Linz

Mesfushori i Kombëtares shqiptare Klodian Duro firmosi me skuadrën e Bundesligës austriake, Lask Linz. Lajmi pas zyrtarizimit në faqen e klubit është përcjellë me bujë në mediat kryesore austriake si dhe nga Agjencia Austriake e Lajmeve, Apa. Lask Linz i drejtuar nga trajneri Helmut Kra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.671Z

Zhgënjen Salihi, Linz fiton pa Klod Duron

Austri Rapidi i Hamdi Salihit psoi dje nj tjetr humbje kt fundjav. Gjigantt e futbollit austriak jan mundur 1-0 n transfert nga skuadra e re e shqiptarit tjetr Klodian Duro, Lask Linz. Kjo sht fitorja e par e ekipit t mesfushorit t Kombtares kuqezi, pas pes humbjesh n pes javt e para. Por trajneri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.436Z

Klodian Duro firmos për Lask Linz

Klodian Duro, që nga dita e djeshme është një lojtar i Lask Linzit në kampionatin austriak të futbollit. Mesfushori i Kombëtares shqiptare firmosi më në fund zyrtarisht me klubin në fjalë. Lajmi u bë menjëherë publik në faqen zyrtare të klubit dhe në mediat austriake.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:26.101Z

Trajneri Kraft: Duro u vetofrua te LASK Linz

Biseda Nj tjetr lojtar shqiptar mund t’i bashkohet skuadrs s Bundesligs austriake, LASK Linz. Pas Ervin Skels dhe shqiptaro-maqedonasit Emin Sulimani, pr t cilt drejtuesit e ksaj skuadre kan shfaqur interes n listn e prforcimeve t mundshme sht futur edhe Klodian Duro. Mesfushori kuqezi i sht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.937Z

LASK Linz kërkon fantazinë e Skelës

Austriakt Ditve pa skuadr t Ervin Skels ndoshta u ka ardhur fundi. Mesfushori shqiptar vazhdon t jet n krkim t nj klubi t ri, pas largimit nga TuS Koblenci, por deri m tani negociatat nuk kan qen t suksesshme. Zhvillimi m i fundit sht se fantazisti 33-vjear mund t transferohet n Bundeslign austriak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.349Z

Pogatec dhe Linz, te gatshem kunder Polonise

Trajneri i perfaqesueses austriake, Josep Hikerersbeger, do te kete te gatshem, per ndeshjen e dyte kunder Polonise, dyshen Linz dhe Pogatec. Lojtaret jane kthyer ne stervitjen e skuadres, pasi kane kaluar nga nje demtim te lehte. Rikthimi i mbrojtesit Pogatec ne stervitje i jep me shume shpresa tra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.930Z

LASK Linz “bojkoton” Duron, do Skelën

Jo Klodian Duros dhe pro një tratative të mundshme me fantazistin kuqezi, Ervin Skela. Kjo është ajo çka raportojnë mediat e huaja, kryesisht ato austriake. Vendimi është marrë nga trajneri i Lask Linz, Helmut Kraft, i cili ka ndjekur të mërkurën në mbrëmje nga tribuna e stadiumit &ldq

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama