Rezultate te kerkimit per termin: +Lir

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.944Z

Një udhëtar si Lir

Në rrafshin e kulturës, pas shpalljes së vitit 2008 si "Viti i Çabejt", është dhe Eduart Lir që e fitoi këtë status, sigurisht jo për së gjalli. Ishte shoqata kulturore "Miqtë e Eduart Lir" dhe "UFO Universitet" ata që e shpallën këtë vit si vitin e Lir. Dje në ambientet e këtij un

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.908Z

“Shpirt i lirë”

“Shpirt i lirë” është kënga më e re e këngëtarit Art Abazi. Këngëtari është përkujdesur që këngës t’ia bashkagjesë edhe videoklipin, të cilin e ka realizuar Imagine Films. “Shpirt i lirë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.660Z

Kafeteria, vendi ku rinia kalon kohën e lirë

Kosova është një vend, i cili ofron mundësi për të rinjtë për të kaluar kohën e lirë si muzetë, galeritë, objektet e trashëgimisë historike dhe kulturore, teatrot e kinemaja. Por, pavarësisht këtyre mundësive,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.442Z

Ekonomi e lirë apo shtet ligjor?

A janë këto dy koncepte në kundërshtim, apo e plotësojnë njëra-tjetrën? Dilema është e vjetër. Madje është njëra ndër temat e diskutimeve dhe mospajtimeve të vazhdueshme në Perëndim. Qendrat e vendimmarrje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.526Z

Jessica e lirë dhe e lumtur

Modelja e njohur nga Venezuela, Jessica Pereira po tregon se është e lumtur si femër e lirë. Bukuroshja 22-vjeçare, e cila më parë ishte me futbollistin e Zenitit, Salomon Rondon ka bërë një set me fotografi, duke treguar format e trupit të sa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.149Z

Berisha: Rama kundër lëvizjes së lirë

Kryeministri Sali Berisha sulmoi sot kryetarin socialist Edi Rama se ka tentuar të bllokojë lirinë e shqiptarëve për të lëvizur të lirë. Duke folur për liberalizimin e vizave dhe lëvizjen e lirë që nis prej datës 15 d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.062Z

Dade: Qeveria dshtoi pr lvizjen e lir

Tiran (start)- Sekretarja pr Marrdhniet Ndrkombtare n PS, Arta Dade, deklaroi sot se qeveria ka dshtuar n premtimin pr lvizjen e lir t njerzve, sepse sipas Dades ka dshtuar n prmbushjen e standardeve t krkuara nga Komisioni Evropian, shto ktu dhe imazhin. Opozita ka insistuar dhe e ka patur ne fo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama