Rezultate te kerkimit per termin: +Liri +Berisha

Total: 4951
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.059Z

Burri i biznesmenes Liri Berisha

Share Nga Mero Baze Kryeministri i vendit u shfaq dje në mbledhjen e qeverisë për të folur rreth ndihmës që shteti shqiptar duhet të japë për të luftuar sëmundjen e autizmit. Është diçka mbresëlënëse. Autizmi është një sëmundje që po shtohet frikshëm dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.720Z

SHBA, Liri Berisha takon kongresmenët amerikanë

Liri Berisha mbyll vizitën e suksesshme në SHBA, Uashingtoni, mbështetje fondacionit Nënë Tereza Nj vizit e suksesshme e znj. Liri Berisha n SHBA dhe nj mbshtetje e fuqishme e Uashingtonit pr fondacionin “Nn Tereza” ku nismat e tij do t shrbejn pr nj mundsi bashkp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.832Z

Klubi Diplomatik, Liri Berisha: Ndihmë njerëzve

TIRANË- Ndihmë ndaj shtresave në nevojë, rolit dhe përfaqësimit të grave, zgjerimin e miqësisë mes vendeve, integrimin rajonal dhe një sërë projektesh në ndihmë të vendit dhe për pasqyrimin e potencialeve jashtë. Këto dhe të tjera do të jenë synimet e nismës më të re prezantu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.473Z

Liri Berisha dhurata për talentet

 BURREL - Liri Berisha, bashkëshortja e kryeministrit, me statusin e kryetares së fondacionit "Fëmijët Shqiptarë" shpërndan dhurata për fituesit e një konkursi në Burrel. Shoqata FAS (Formim, Animim, Sensibilizim) zhvilloi një aktivitet, ku konkurruan në poezi dhe pikturë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.792Z

Liri Berisha, ndihma per jetimet

Cilesohet si nje dite apeli dhe jo feste Dita Boterore e Jetimeve, megjithate per rreth 100 femije eshte menduar qe ta kalojne ndryshe nga ditet e zakonshme. Per ta ka pasur dhurata ne nje mjedis ku kane mundur edhe te argetohen. Bashkeshortja e kryeministrit, Liri Berisha e gjendur mes ketyre femij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.435Z

Autizmi, Liri Berisha: Nevojë për të dëgjuar

TIRANË- Ndërgjegjësim, sensibilizim dhe shumë nevojë për të dëgjuar. Presidentja e Fondacionit Fëmijët Shqiptarë, zonja Liri Berisha, duke shprehur mbështetjen për të cilën kanë shumë nevojë fëmijët autikë ka prezantuar sot të parin libër profesional që sipas saj shërben si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.740Z

Liri Berisha peruron shkollen e Rubikut

Zonja Liri Berisha ne diten e pare te shkolles u gjend ne shkollen 9- vjecare ne qytetin e Rubikut. Kryetarja e ketij fondacioni zonja Liri Berisha ne kete dite te nisjes se vitit te ri shkollor shperndau per vogelushet qe per here te pare ulen ne bankat e shkolles dhurata te ndryshme si canta dh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama