Rezultate te kerkimit per termin: +Liverpoolin

Total: 971
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.815Z

Macherano:Nuk kam problem me Liverpoolin

Mesfushori argjentinas, Javier Mascherano, ka thënë se ai nuk ka asnjë problem me Liverpoolin, por ka këmbëngulur se dëshiron ndryshim të stilit të jetës, për arsye se atij nuk i pëlqen më stili anglez. "Problemi im nuk është se nuk dua të luaj për Liverpoolin. Jam shumë krenar t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.963Z

Newcastle mposht Liverpoolin

Newcastle United me trajnerin e ri Alan Pardew ne stolin drejtues ka arritur te mposhte Liverpoolin me rezultat 3-1 ne takimin e Premier Liges ne zhvilluar ne St James Park. Qindra fansa te Newcastle protestuan kunder caktimit te Pardew si trajner jashte fushe para ndeshjes ndersa turma e publikut

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.876Z

Agger synon 200 ndeshje për Liverpoolin

Mbrojtësi Daniel Agger synon të arrijë në kuotën e 200 ndeshjeve në Premierligë për Liverpoolin pasi bëri paraqitjen e tij të 100-të në fitoren ndaj West Bromit, të shtunën. Reprezentuesi danez është i lumtur që arriti në kuotën e 100 paraqitjeve, por synon ta dyfishojë atë. 

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.479Z

Coates preferon Liverpoolin

Nga Express më 25 gusht 2011 në ora 16:30 Sebastian Coates ka konfirmuar se do të preferonte transferimin në Liverpool në vend të Manchester Cityt. Të dyja klubet nga Premierliga kanë paraqitur oferta për qendërmbrojtësin uruguaian, i cili aktualisht luan në vendlindjen e tij te Nac

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.491Z

Ancelotti: Harroni Liverpoolin për garën e PL

Menaxheri i Chelseat, Carlo Ancelotti, e ka përjashtuar Liverpoolin nga gara për titullin e Premier Ligës këtë sezon. Italiani mendon se Manchester United dhe Arsenal janë rivalët e vetëm të bluve për titull. "Ne nuk mund të mendojmë për Liverpoolin në këtë moment, pasi ata j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.355Z

Mascherano sulmon Liverpoolin

Përforcimi i ri i Barcelonës, Javier Mascherano thotë se është një gënjeshtër absolute se ai është larguar nga Anfield për shkaqe familjare. Pasi u transferua te Barcelona, Mascherano sulmoi Liverpoolin duke thënë se Redat i kanë dhënë atij premtime të pavërteta. "Kur fillu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:04.693Z

Është Suarez, s’ka telashe për Liverpoolin

Luis Suarez vazhdon të shkëlqei këtë edicion me Liverpoolin. Sulmuesi uruguajan ka realizuar 2 gola për Liverpoolin në fitoren e Reds ndaj Wigan me rezultat 3 me 0. 47 dhe 58 ishin minutat kur Suarez kaloi vendasit në epërsi. Enrique shënoi golin e tret&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama