Rezultate te kerkimit per termin: +Lleshi

Total: 3697
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.208Z

Lleshi, një dosje me abuzime

Një dosje me mal abuzimesh, të kryera nga gjyqtari i shkallës së parë të Matit, Murat Lleshi, është bërë publike dje në emisionin "Fiks Fare". Gjyqtarin Murat Lleshi e kërkuam dy ditë më parë në Burrel, për të marrë një përgjigje mbi të gjitha abuzimet që ndodhen në dosjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.626Z

Ministria e Drejtësisë: Po hetojmë gjyqtarin Lleshi

TIRANË- Ministria e Drejtësisë kërkon nga Komisioni i Etikës pranë Konferencës Gjyqësore të japë mendim në lidhje me shkeljen ose jo të etikës nga gjyqtari Murat Lleshi, gjatë incidentit me gazetarin e emisionit “Fiks Fare”, Ksenofon Ilia. Bashkë me shkresën dërguar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.277Z

Kryetarja e KQZ, nga Lleshi zyrtarisht Luzi

TIRANË-Nuk do të jetë thjesht zonja Lefterije Lleshi, por Lefterije Luzi, në kllapa do të përdoret mbiemri martesor (Lleshi). Duket se kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, zonja Lefterije Lleshi e ka pranuar divorcin nga bashkëshorti Arjan Lleshi, i cili vetëm në muajin shkurt t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.633Z

Sandër Lleshi, këshilltar i Ramës për mbrojtjen

Gjenerali Sandër Lleshi, i cili u shkarkua pak javë më parë nga Bujar Nishani, do të jetë sekretar i kryeministrit Edi Rama për mbrojtjen. Lajmi është bërë i ditur nga vetë Rama, duke treguar se emrin e Lleshit e ka dëgjuar për herë të parë nga Ismail Kadare, i cili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.247Z

Lefteri Lleshi zgjidhet kryetare e KQZ

E enjte 11 Tetor 2012 1625   Lefteri Lleshi Zgjedhjet parlamentare te vitit 2013 do te drejtohen nga nje KQZ me anetaresi te re e ne krye te ketij institucioni do te jete Lefteri LLeshi deri tani anetare e KLD dhe keshilltare juridike e kryeparlamentares Topalli. Mazhoranca mbajti nje mbledhje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.836Z

Sandër Lleshi betohet si minsitër i Brendshëm para Metës (FOTO)

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshi është betuar sot përpara Presidenti Republikës, akt i cili është i fundit para marrjes së detyrës zyrtarisht. Ditën e djeshme Kuvendi i Shqipërisë votoi me 77 vota pro dekretin e Presidentit Meta, që emëron Sandër Lleshin ministër të Brendshëm.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.759Z

Shkarkohet gjyqtari i Pukës, Shtjefen Lleshi

Vendimi KLD-ja e shkarkon me 13 vota pra dhe dy kundër. Diskutuan për vërejtjen e Bujar Mustës Këshilli i Lartë i Drejtësisë vendosi të shkarkojë nga detyra si gjyqtar ish-kryetarin e Gjykatës së Pukës, Shtjefen Lleshi, i denoncuar më herët nga emisioni investigativ Fiks Fare për afe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama