Rezultate te kerkimit per termin: +Lohan

Total: 2436
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.163Z

Lohan, sentimentale

Lohan ka qenë shumë e emocionuar, kur babi i saj përjetoj sulm në zemër. Michael pësoi një sulm në zemër në fillim të kësaj jave. “Unë kam marrë një mesazh nga Lohan dukë u lutur që unë të shërohesha sa më shpejt sepse ajo është e brengosur shumë”, tha babai i Lohan. A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.604Z

Lohan lëshon Bosch

Ambasadori i BE-së në Shqipëri, Helmut Lohan ka mohuar deklaratën e ambasadorit të OSBE-së Robert Bosch, se është gati një draft për zgjidhjen e krizës politike në vend. Në një deklaratë për mediat, Lohan është shprehur ndër të tjera se Bashkimi Evropian do të mirëp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.636Z

Lohan largon paparacet

Aktorja Lindsay Lohan e cila po rehabilitohet ne qendren Betty Ford ne Los Angeles i ka kerkuar avokateve te saj qe te nxjerrin nje urdher per mbajtjen larg te fotografeve dhe reportereve. Sipas klinikes ne te cilen Lohan po trajtohet per problemet e saj me drogen nje pjese te fajit per i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.720Z

Lindsay Lohan, super provokuese (FOTO)

Share Fotot e saj nudo në Playboy kanë qenë ndër më të kërkuarat dhe më të klikuarat. Por, duket se Lindsay Lohan nuk ka ndërmend që të ndalet me provokimet e saj. Ajo ka pozuar në mënyrë vërtet shumë provokuese për revistën Love, duke tërhequr kështu edh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.384Z

Lohan rrezikon burgun

Gjykata ne Beverli Hills paralajmeron aktoren Lindsi Lohan se mund te perfundoje ne burg nese mungon ne programin kunder varesise ndaj alkoolit. Lohan eshte paraqitur ne gjykate te premten ne mengjes me urdher te gjykateses Marsha Rivel i cila i ka njoftuar aktores se ne rast se programi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.592Z

Lohan akuzohet për vjedhje

24-vjeçarja Lindsay Lohan, aktorja dhe këngëtarja amerikane, dikur idhulli i adoleshenteve, ka dale serish para gjykatës ne New York. Ajo është regjistruar nga kamerat e sigurisë se një dyqani duke vjedhur një varëse 1500 dollarë. Vete pronari i dyqanit ne Kaliforni e ka denoncuar Lohan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.187Z

Fejohet Lindsay Lohan

Lindsay Loahn dhe partneri i saj prej vetëm disa muajsh, Egor Tarabasov, janë fejuar. Ende nuk bëhen të ditura shumë detaje nga TMz e cila beri e para lajmin publik  se si ndodhi, megjithatere aktorja ka postuar foto në rrjetet sociale, ku tregon unazën prej diamanti. Ndërsa miq pranë  Lo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama