Rezultate te kerkimit per termin: +Lokalet

Total: 4493
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.029Z

Operacion ne lokalet e nates

brbrUniformat blu ne Durres kane ndermarre nje operacion gjate nates ne lokalet e qytetit bregdetar Aksioni kishte ne fokus kontrollin e ambienteve per nivelin e larte te muzikes dhe perdorimin e dograve Ne perfundim te tij jane shoqeruar ne komisariat 38 persona Burime nga policia e Durresit bejne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.280Z

Bllokohen lokalet e bixhozit

 ERSEKE - Policia e Ersekës godet lokalet me lojëra bixhozi të palicencuara. Operacioni i koduar “Bixhozi” pezulloi aktivitetin e katër njësive të tilla. Sipas policisë, në lokalin “Franko” , me pronar V. Malushi, nga Erseka, u zbulua se ilegalisht luhej loto. At

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.280Z

Lokalet, lejet për dasma, në bashki

TIRANE-Eliminimi i zhurmave është një prej misioneve të Ministrisë së Mjedisit. Nga kjo masë nuk bëjnë përjashtim as lokalet ku zhvillohen dasma. Por, për të qëndruar hapur pas mesnate, këto lokale duhet të marrin leje në njësit vendore ku operojnë. Por, gjithsesi niveli i ndotjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.534Z

Ligji i duhanit, lokalet me disa ambiente

Lorina MixhaPropozimi për ndryshime  Ligji për mbrojtjen ndaj produkteve të duhanit do të përfshihet nga disa ndryshime. Propozimet për këto mendime vijnë pasi njësia task-forcë dhe ekspertët e Shëndetit Publik kanë vërejtur gjatë kontrolleve se për përmirësimin e zbatimit të rre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.426Z

Policia bllokon lokalet që festojnë Natën e Bardhë

Share 00. 35 . Policia e Shtetit kërkon të zhdukë me forcë traditën e një feste dhjetëvjeçare në Tiranë. Në dhjetëra lokale në Tiranë në këto momente policia po ndërhyn me forcë të mbyllë lokalet dhe të prishë atmosferën e festës, e cila është shpal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.293Z

Lokalet e nates, tmerri i pushuesve

Pushuesve u jane kthyer pushimet ne nje makth per shkak te zhurmave qe shkaktojne lokalet e nates. Ndersa kane shkuar per t'u clodhur dhe per te kaluar disa dite te bukura pushimesh, gjate nates, ata jane perballur me zhurma shume te forta te diskove, pub-eve apo night-club-eve. Turistet jane ankuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.615Z

Droge e prostitucion policia gjurmon lokalet tallava

Te premten ne mbremje policia nisi kontrollet ne lokalet periferike me muzike turbofolk te dyshuara si baza kriminaliteti Pronari i lokalit dhe bodigardi i tij kapen me pistolete TT dhe nje automatik Kallashnikov TIRANE- Policia sulm mbi lokalet me muzike tallava te dyshuara si qendra porost

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama