Rezultate te kerkimit per termin: +Lond

Total: 4430
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.151Z

"Dita Shqiptare në Londër"

Një veprimtari e larmishme argëtuese, letrare, kulturore, artistike dhe artizanale, do të organizohet në fillim të muajit të ardhshëm në Londër. “Dita Shqiptare në Londër”, do të mbahet më 5 Maj 2013 në Wimbledon, L

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.977Z

Nota Shqiptare në Londër...

Viti 2013 për Komunitetin Shqiptar në Londër është mbyllur me një koncert shumë prestigjioz, i cili është organizuar nga Ambasada Shqiptare në Londër në bashkëpunim me artistë shqiptarë të njohur në skenat ndër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.846Z

Transgjenderja shkëlqen në Londër

 Modelja 23 Vjeçare Andrea Pjeric, formalisht e njohur si Andrej, sfiloi në mbrëmjën e modës organizuar në Londër.    Ajo kishtë bërë buzët e zeza, dhe shkëlqentë nga prapa, transmeton Indeksonline.   Bukurosh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.634Z

Flamuri shqiptar ngrihet në Walthamstow-Londër

LONDER-Anëtari i Këshillit Bashkiak, i pari shqiptar i zgjedhur në Britaninë e Madhe, Kastriot Berberi organizoi një ditë më parë, ngritjen e Flamurit tonë Kombëtar në prag të festave të Nëntorit në Walthamstow – Lond&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.283Z

Pogba është në Londër!

 Paul Pogba mund ti ketë shqetësuar tifozët e Juventusit. Mesfushori francez është parë sot në Londër. Ylli i Juventusit ka kaluar natën mbrëmë në Angli, ndërsa atje pritet të jetë deri nesër. Mediat spekulojnë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.761Z

Londër 2012, Brazili e pëson nga trafiku

LONDER - Transporti i sportistëve në Londër 2012 duket se është kthyer në një makth për organizatorët, ku akuzave të ekipit të basketbollit amerikan për meshkuj se transporti është skandaloz i shtohen dhe ato të kombëtar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.709Z

Martohet Kaltrina, zhvendoset në Londër

Këngëtarja e njohur Kaltrina Selimi tani e dy muaj ka braktisur Kosovën për të jetuar përgjithmonë në Londër. Ajo tashmë ndodhet pranë bashkëshortit të saj Dritonit me të cilin thotë se po kalon momente të lumtura të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama