Rezultate te kerkimit per termin: +Londrs

Total: 46
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.619Z

Rooney fjeti gjat shortit

Wayne Rooney kat ditur se nuk e kishte ditur shortin pr Kampionatin Botror, deri pes or pas trheqjes s tij. Shorti pr garn e vers s ardhshme n Afrikn e Jugut ishte trhequr t premten pasdite, por ylli i Manchester United kishte qen duke udhtuar drejt Londrs para ndeshjes n West Ham. Rooney, i cili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.404Z

Sot në Supersport derbi londinez

Totenhami ka fituar me rezultatin 2 – 0 takimin me Uest Hamin, i vlefshm pr javn e 20 t Premier Ligs. Autort e golave kan qen Luka Modri dhe Zhrmein Defo. Kjo fitore e ngjit Totenhamin n vendin e katrt n kuotn e 37 pikve. Uest Hami q drejtohet nga italiani Xhanfranko Zola rrezikon rnien nga ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.384Z

Enesa Berisha mahnit n muzikalet e Londrs

Muzikalet e Londrës tashmë kanë pjesë të tyre edhe një këngëtare të re shqiptare nga Kosova. Enesa Berisha falë telentit të saj për të aktruar, përfshi një zë të bukur dhe të fortë, ka mundur të interpretojë me sukses në rolet kryesore në dy prej tyre. Interpretim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.870Z

Bie srish mimi i nafts

mimi i nafts sht ulur srish sot n 114 dollar pr fui, i nxitur nga prforcimi i monedhs amerikane. Duket se nafta po ndrmerr nj ulje t menjhershme dhe shkak sht forcimi i monedhs amerikane, ashtu sikurse ngritja u shkaktua nga zhvleftsimi i dollarit. mimi i nafts n bursn e Nju Jorkut shnoi nj ulje pre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.094Z

Anullohen fluturimet edhe nga Aeroporti i Rinasit

Situata kaotike q ka prekur gjith Europn si pasoj e res vullkanike q ka ardhur nga Islanda ka prekur edhe aeroportin shqiptar t Rinasit. Dy fluturime drejt Londrs dhe Budapestit t kompanive British Airuejs, Albanian Airlines dhe Malev u anulluan sot, nj efekt domino ky i mbylljes s aeroporteve prkat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.917Z

Karvajo firmos për dy vjet me Real Madrid

Mbrojtsi Reali i Madridit ka konfirmuar blerjen e mbrojtsit Rikardo Karvajo. 32-vjeari portugez, i cili sht marr nga elsi, ka firmosur kontrat 2-vjeare me klubin spanjoll. Klubi “merengues” nuk i kat ditura shifrat e ktij transferimi, por sipas gazetave “Marca” dhe “As

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.845Z

Emigrantt shqiptar rol n integrimin e vendit

Ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu vlersoi rolin e emigrantve shqiptar n nxitjen e integrimit t vendit n organizmat ndrkombtar. Sipas saj, emigrantt shqiptar jan integruar mir tashm n shoqrit e vendeve ku kan emigruar, duke treguar dhe kapacitetet e tyre n nivele t larta administrative e akadem

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama