Rezultate te kerkimit per termin: +Lordi +Koe

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.657Z

Dyshja e endrrave Bekham- Muhamed Ali

Janë dy prej sportistëve më popullorë të brezave të tyre. Legjenda e boksit, 70-vjeçari Muhamed Ali dhe ylli anglez I futbollit devid Bekham janë bashkuar për të prezantuar një çmim të ri prestigjoz. Së bashku ata kanë pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.965Z

Hodgson: Aleks Ferguson refuzoi ofertën e Interit

Sër Aleks Ferguson ka qenë pranë stolit të Interit shumë vite më parë. Zbulimin e ka bërë gazeta "The Times", gjatë një interviste me Roi Hodgson, trajnerin aktual të Fullhemit dhe me një të kaluar në stolin zikaltër gjatë periudhës 1995-1997 (si edhe në një periudhë të shkurt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama