Rezultate te kerkimit per termin: +Lotaria

Total: 645
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.433Z

Lotaria, sna bie lotaria

ANDIS HARASANI Të rinjtë e sotëm, ata që do të votojnë për herë të parë  vitin e ardhshëm, ndoshta nuk e kanë dëgjuar kurrë këtë histori. Prindërit e tyre edhe mund ta kenë harruar atë trill të çuditshëm financiar që lulëzonte në Shqipërinë e diktaturës, kur bankat shtet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.055Z

Shitja e Lotaria Kombëtare, për 1 euro

Lotaria Kombëtare, e cila ndryshoi pronësi së fundmi, është shitur për 1 euro, por çmimi mund të shkojë edhe negativ, nëse përfshihen dhe detyrimet që ka shoqëria, çka nënkupton që biznesi po shitet me humbje. Sipas marrëveshjes së shitblerjes mes blerësit Novamatic Gaming Indu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.221Z

Grupi NOVOMATIC, 100% aksioner i Lotaria Kombëtare sh.p.k.

Aksioneri i ri dhe i fuqishëm do të sjellë sukseset e ardhshme, për kompaninë Lotaria Kombëtare Lotaria Kombëtare sh.p.k. ka një aksioner të ri dhe të fuqishëm: NOVOMATIC, grupin udhëheqës të teknologjisë së lojërave të fatit në Evropë, aktualisht i pranishëm dhe me rezultate t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.304Z

Grupi NOVOMATIC, 100% aksioner i Lotaria Kombëtare

Aksioneri i ri dhe i fuqishëm do të sjellë sukseset e ardhshme, për kompaninë Lotaria Kombëtare Lotaria Kombëtare sh.p.k. ka një aksioner të ri dhe të fuqishëm: NOVOMATIC, grupin udhëheqës të teknologjisë së lojërave të fatit në Evropë, aktualisht i pranishëm dhe me rezultate t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.727Z

Lotaria kredia me interes zero

Rikthehen lotarite 10 apo 15 femra aplikojne me nga 10 mije leke ne muaj dhe marrin nje kredi konsumatore pa paguar asnje lloj interesi Kur vendosen te beheshin grup dhe te nisnin nje lotari si qemoti dhjete shoqet nuk e menduan se kredia mes tyre do te ish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.408Z

Lotaria Kombetare reagon Konfindustria

Ndërprerjen e procedurave dhe marrjen drejtpërdrejtë nën administrimin e qeverisë të Llotarisë Kombëtare  kërkoi sot Konfindustria nëpërmjet një njoftimi për shtyp. Organizata e njohur e biznesit thotë se "t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.523Z

Lotaria Kombëtare, Shtatorifatsjellës për shumë shqiptarë

Muaji shtator mund të konsiderohet pa frikë si muaji me fat për shumë shqiptarë. Çmime të panumërta, dhurata dhe surpriza. Të gjitha këto falë Lotarisë Kombëtare dhe produkteve argëtuese që kjo kompani ka hedhur në treg. Vetëm gjatë këtij muaji nga lojtarët në moshë madhore që

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama