Rezultate te kerkimit per termin: +Luant

Total: 3
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.277Z

LUANT DHE MINJT

Kaloi edhe samiti i NATO-s ne Lisbone. Sic kaluan edhe shume te tjere qe i priti e i percolli Maqedonia duke shpresuar se ai i radhes do jete vendimtar per anetaresimin e saj ne kete Aleance. Pritje e percjellje qe gjithnje e me shume u ngjajne atyre nga rrefimi per dhelpren qe ecen pas dashit duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.938Z

Kapelo i kthen shpinën Bekamit: Shumë i vjetër për Anglinë time

Prjashtimi Trajneri do t’i “dhuroj” mesfushorit nj ndeshje lamtumire me “Tre Luant” Trajneri i Anglis, Fabio Kapelo, ka deklaruar se karriera ndrkombtare e Devid Bekam ka prfunduar, pas dmtimit n “Thembrn e Akilit”, q e la mesfushorin jasht Kups s Bots 2010

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.917Z

Mendova largimin nga përfaqësuesja

Stiven Xherard Pas disfats s Anglis n Kupn e Bots 2010, Stiven Xherard ka menduar seriozisht t largohet nga Kombtarja. Kjo shte ditur nga vet kapiteni i Liverpulit, q n munges t Rio Ferdinand, mban edhe shiritin te “Tre Luant”. “Nuk dua t them gnjeshtra”, tha Xherard. &ldquo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.395Z

Shkupit i shtohen edhe dy shtatore sllave

Statujat Kryeqyteti maqedonas, pa shenja shqiptare Kryeqyteti i Maqedonis sht mbushur plot me shtatoret e figurave historike sllave, n kuadr t projektit “Shkupi 2014”. Dy luan mngjesin e s marts kan zbarkuar n urn e “Goce Delevit”. T vendosur n pozit t rojs, sipas autorve, a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.756Z

Gjermania “zbut tre luant” me 4 gola

Gjermania shkatërron me rezultatin 4-1 Anglinë dhe siguronë një vend në çerekfinalet e Botërorit afrikan, ndërkohë që skuadra e Kapelos, një ndër pretendentet kryesore në startin e këtij kompeticioni, rikthehet në shtëpi e turpëruar. Gjermanët zhvilluan një ndeshje gati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.935Z

Mbretëresha killer

Noomi Rapace (emër mahnitës), protagoniste e trilogjisë policore "Millenium" të Stieg Larsson, bart një çufër flokësh të zinj si sadiste, piercing në tërë trupin, pantallona ushtarakë, është e bukur, e fortë, arrogante. Mbase suksesi i filmave të nxjerrë nga romanet e Larssonit rrj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.965Z

Post Golden globe

Hollivudi ka qenë i gatshëm të festojë pas ndarjes së cmimeve Golden Globe për vitin 2013, me një numër të madh festash të organizuara për protagonistët e ceremonisë. Ata që kanë festuar deri në orët e para të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama