Rezultate te kerkimit per termin: +Luand

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.941Z

Luanda Krasniqi për "Top model" në Zvicër

Bukuroshja nga Kosova, Luanda Krasniqi është në garë për ‘'Top model’’ në Zvicër. Krasniqi, e cila mes tjerash ka sfiluar për shtëpinë e modes Dior, ka hyrë në listen e 16 konkurrenteve finaliste dhe është prete

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama