Rezultate te kerkimit per termin: +Luca +Tonit

Total: 20
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.544Z

Luca Toni dëshiron rikthimin në Serinë A

Sulmuesi i Bayern Munichut, Luca Toni, thotë se ai është i gatshëm të rikthehet në kampionatin italian të futbollit. E ardhmja e Luca Tonit në Bayern vazhdon të jetë e pasigurt, veçanërisht pas ardhjes së Mario Gomez nga Stuttgarti. "Dua të rikthehem. E di se ka krizë në klubet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.443Z

Lippi i impresionuar nga Luca Toni

Përzgjedhësi i kombëtares së Italisë, Marcelo Lippi, është i impresionuar nga loja e Luca Tonit në fanellës e Romës. Toni startin e parë në fanellën e Romës e kishte në takimin e të dielës kundër Chievos, të cilën ekipi nga kryeqyteti italian e fitoi me rezultat 1-0 edhe pse me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.722Z

Luca Toni zyrtarisht romanist

Merr fund kalvari i gjate i vuajtjeve te sulmuesit Luca Toni tek Bayern Munchen. Ai eshte bashkuar me skuadren e Romes pasi u la i lire nga klubi gjerman. Toni do bashkohet me skuadren e trajnerit Ranieri ne muajin janar pasi Roma do paguaje vetem rrogen e lojtarit deri ne qershor. Verdh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.786Z

Milani nis negociatat për transferimin e Tonit

Milani ka nisur edhe formalisht bisedat me Genoan për të transferuar sulmuesin Luca Toni. Gazzetta dello Sport shkruan se Milani e sheh 33-vjeçarin si një mbulesë të përkohshme deri në verë, kur kuqezinjtë shpresojnë të sjellin sulmuesin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.722Z

Luca Toni dëshiron kalimin te Milani

Nuk janë të paktë ata që sipas edicionit të "Il Corriere Dello Sport" e kanë interpretuar shfryrjen e Luca Tonit nëpërmjet faqeve të Kiker si një sinjal të qartë për Kuqezinjte e Milanit. Mbetet për t'u parë nëse këto sinjale të qarta janë kuptuar në shtëpinë kuqezi apo jo dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.435Z

Luca Toni, borxh te Roma deri ne qershor

Bayern i Mynih ka njoftuar kalimin e Luca Tonit te Roma deri ne 30 qershor te vitit 2010. Ne nje njoftim te shperndare per mediat ne site-n e klubit gjerman thuhet se Toni ka kerkuar dhe pranuar kalimin per motive personale, me qellim thirrjen me kombetaren per boterorin e 2010.Sulmuesi i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.979Z

Beckenbauer kritikon ashper Luca Toni-n

Presidenti i nderit te Bayern Munchen, Franz Beckenbauer perrdor kritiken e drejteperdrejte ndaj sulmuesit italian Luca Toni. “Ai eshte nje sulmues tipik italian qe shikon vetem veten e tij dhe porten. Klose vuan shume kur luan perkrah Tonit. Pas zevendesimit te tij, Klose pati me

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama