Rezultate te kerkimit per termin: +Luciano +Boci

Total: 272
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.254Z

Luciano Boci: "Edi Rama, model regresi ne Shqiperi"

Edi Rame eshte nje model i regresit historik dhe social ne vendin tone. Ky ishte konkluzioni qe nxorri dje deputeti i Elbasanit, Luciano Boci ne nje deklarate per mediat. Sipas deputetit te ri te PD-se, anarkia dhe revanshi qe ai perdor ne politike, jane antivlera dhe nuk mund te konsiderohen si nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.317Z

Dedikimi i ndjerë i Luciano Bocit për vajzën

Nga Luciano Boci E bukura vajza ime "e vogël"! Nuk jam në gjendje të pohoj se vërtet kanë kaluar 15 vite nga ardhja jote midis nesh. Më duket kaq shpejt sa nuk dua as ta mendoj.... Kohës i ka humbur dimensioni dhe shënimi i saj me ngjan me një konvencion të pavërtetë... Kjo nuk më ngje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.739Z

Boci Demokratet do i japin pergjigjen pucisteve me fitore te thelle

Luciano Boci Elbasan 12 shkurt 2011 NOA- Partia Demokratike duket se ka nisur turin e takimeve neper rrethe. Kjo pasi partia Demokratike e Elbasanit organizoi sot mbledhjen e kryesise ku merrte pjese Ministri Lulzim Basha. Kreu i PD-se se Elbasanit Luciano Boci tha per mediat se tashme ka filluar pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.539Z

Boci Rama u kthye ne vendin e krimit

Partia Demokratike ka reaguar menjehere pas deklarates se PS se ne protesten e 18 shkurtit moren pjese rreth 200 mije shqiptare. Ne nje konference per shtyp deputetii PS-se Luciano Boci akuzoi liderin e Partise Socialiste Edi Rama duke e cilesuar ate si kryepucist i cili sulmoi institucionet ne demo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.211Z

Luciano Boci Socialistet i blene dhe i rrembyen votat ne Elbasan

Intervista Kreu i PD-se se Elbasanit mendon se votuesit nuk i pane sakte gjerat thelbesore Luciano Boci kryetari i Partise Demokratike te Elbasanit e quan qesharake fitoren e thelle te socialistit Qazim Sejdini ne Bashkine e Elbasanit dhe akuzon PS-ne per blerje e rrembim votash. Nga ana tjeter Boc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.338Z

Boci Drejtori i shkolles ne spital spranohet as si mesues

e Diele 11 Janar 20151315 pm p classwp-caption-textDeputeti i PD-se Luciano BocibrbrKreu i Departamentit te Arsimit Shkencave dhe Inovacionit ne Partine Demokratike deputeti Luciano Boci denoncoi dje lenien pa pune te nje drejtori shkolle i cili ka munguar per shkak te shtrimit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.554Z

Boci: Kemi perballe nje opozite te corientuar dhe te pa programuar

Te corientuar dhe te paprogramuar, keshtu e ka quajtur deputeti i PD-se Luciano Boci, Partine Socialiste, e cila nuk di se cfare kerkon dhe po ben cdo perpjekje per te bllokuar marrjen e statusit te vendit kandidat te Shqiperise. Gjate nje prononcimi per gazeten "Koha Jone", deputeti i PD-se eshte s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama