Rezultate te kerkimit per termin: +Ludit

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.090Z

Zbardhen tri letrat e Sokratit Me Joniden bashke edhe ne varr FOTO

Zbardhen tri letrat e gjetura ne banesen e autorit te krimit te dyfishte ne Krutje te Lushnjes Sokrat Shanit i cili mbyti te dashuren e tij Joniden e me pas u vetevra me pistoletebr br Vendimin e mora sot ne daten 1482016 per Joniden qe e desha edhe ne varr- thuhet ne nje nga letrat Letrat e publi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.516Z

Jonida mund të jetë vrarë dy ditë më parë, Ora News zbulon përmbajtjen e letrës

Ora Nes zbulon përmbajtjen e letrës që është gjetur në tavolinën e banesës së Sokrat Shanit në Krutje të Lushnjes. “Jonida ndodhet tek shtëpia e Ludit në Golem. Shtepia ndodhet përballë pishinës së një hoteli. Hotel P… Banesa në katin e katërt, Jonida është nga Krye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.082Z

Vajza e mbytur në Golem gënjeu prindërit, tha se do shkonte te tezja

Jonida Çanaku, 29-vjeçarja e cila u gjet e vdekur në një banesë në Golem dhe me shenja dhune në trup, kishte dy ditë që ishte larguar nga banesa duke i gënjyer prindërit se do shkonte tek tezja. banesa ku u gjet vajza e pajete Por në të vërtetë ajo kishte shkuar në Golem për të ta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.536Z

Vetevritet lushnjari letra tregon krim te dyte Mbyta dhe te dashuren ne Golem

Fier 15 gusht 2016 NOAal- Nje krim i dyfishte ka tronditur vendin diten e sotme ku nje burre ne moshe fillimisht ka vrare nje vajze te re me te cilen dyshohet se kisht nje lidhje dhe me pas i ka dhene fund jetes me arme zjarribr br Policia e Fierit ben me dije ngjarjen e rende duke publikuar detaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.538Z

Vrasja dhe vetëvrasja në Kavajë, zbardhet letra e lënë nga autori

Një krim i rëndë është zbulua sot pas vetëvrasjes së një 65-vjeçari në Krutje të Lushnjes, i cili më parë në Golem të Kavajës kishte vrarë një vajzë 29 vjeçe, e identifikuar si Jonida Çanaku. Por pak para se të bënte vetëvrasje, lushnjari Sokrat Shanaj shkroi një letër dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.611Z

Vrau të dashurën, zbulohet letra që biznesmeni la para vetëvrasjes

Televizioni Klan ka siguruar një kopje të letrës që 65 -vjeçari Sokrat Shani kishte lënë në banesë ku lajmëronte se 27 vjeçarja kishte vdekur. Përmbajtja e letrës së parë : Jonida ndodhet te shtëpia e Ludit Golem: Ka ndërruar jetë: Shtëpia ndodhet përballë pishinës te hotel Pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.538Z

Foto/ Zbulohet letra që 65-vjeçari la para vetëvrasjes për Jonidën

Publikohet një prej letrave që 65-vjeçari Sokrat Shani, shkroi me dorën e tij para vetëvrasjes në banesën e tij. Në letrën e publikuar nga "Tv Klan" ai lajmëronte se 27-vjeçarja kishte vdekur. Përmbajtja e letrës së parë: "Jonida ndodhet te shtëpia e Ludit Golem: Ka ndërruar jetë:

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama