Rezultate te kerkimit per termin: +Luhatjet

Total: 1035
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.511Z

Luhatjet e humorit: Shkaqet më të zakonshme dhe zgjidhjet

Çdokush mund të ndihet ndonjëherë i lumtur dhe plot energji, por ndonjëherë edhe i lodhur dhe i trishtuar. Këto janë ndjenja normale. Ndërkohë, kur këto luhatje janë të fuqishme, qëndrojnë gjatë në kohë dhe nganjëherë janë të ndryshme nga variacionet normale të humorit, atëhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.551Z

Civici: Kujdes nga luhatjet e euros

Luhatjet e shpejta në raportet e lekut me dy valutat kryesore euro dhe dollar janë sinjale për një kujdes më të shtuar në monitorimin e treguesve ekonomikë. Eksperti dhe profesori i ekonomisë Adrian Civici thotë se rënia e euros shkakton probleme në ekonominë shqiptare për vetë dimens

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.899Z

Luhatjet e tensionit, digjet shtëpia në Buçimas

Pogradec- Luhatjet e tensionit kanë ndezur në flakë një banesë në fshatin Buçimas të Pogradecit. Sipas burimeve policore mësohet se është djegur shtëpia e shtetasit Ridvan Gora. Nga hetimet e para bëhet e ditur se flaka ka qenë e menjëhershme dhe brenda pak minutash është sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.129Z

Luhatjet e tensionit shkaktojnë zjarre në Shëngjin dhe Fier

Luhatjet e shpeshta te tensionit kanë shkaktuar sot zjarre në Fier dhe në Shëngjin. Një fabrikë e përpunimit të peshkut në Shëngjin është përfshirë mëngjesin e sotëm nga flakët  ndërsa disa orë më pas edhe një karburant ka marrë flakë duke rrezikuar që të digjeshin edhe cis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.273Z

Luhatjet e energjise digjen pajisjet elektroshtepiake

Nje familjeje e cila ndodhet pak metra larg qendres se Tiranes ne rrugen Besa i jane djegur te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Per gati tre jave rresht ata jane ankuar ne zyrat e CEZ por askush nuk i ka kthyer nje pergjigje. Ata shprehen se nuk mendojne se do te demshperblehen por te pakten dikush

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.315Z

Luhatjet e tensionit dëmtojnë pajisjet elektroshtëpiake

Banorët e Fierit nuk po vuajnë vetëm mungesën e gjatë të energjisë elektrike, por edhe pasojat e shkaktuara nga ato pak orë kur energjia vjen. Gjatë 24 orëve të fundit, energjia për të gjithë zonën energjetike të Fierit ka ardhur vetëm 7 orë, por edhe gjatë kësaj kohe ka pasur lu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.862Z

Tiranë, luhatjet e tensionit i djeginpaisjet elektroshtëpiake një lagjeje

TIRANE - Luhatjet e tensionit të energjisë elektrike janë kthyer në makth për dhjetra familje në rrugën ”Riza Cerova” tek tregu i Medresesë në Tiranë. Pak pas mesnatës së mbrëmshme shkëputja e papritur e energjisë elektrike ka bërë që në shumë familje të digjen paisj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama