Rezultate te kerkimit per termin: +Lulzim +Gojka

Total: 5
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.176Z

Frikë në uzinë, punëtorët nga fiset Guri e Dervishi

VLADIMIR GURI, SHEFI I SIGURISË TEKNIKE NË UZINËN E POLIÇANIT. (MAJTAS) ROJA I UZINES, SHPËTIM DERVISHI Ngjarja e rëndë e ndodhur në Poliçan ka pezulluar prej tri ditësh punën në uzinën mekanike. Frika e një hakmarrjeje të mundshme mes punëtorëve të dy fiseve, të cilët janë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.633Z

Demontimi, Meta dhe Imami, në Poliçan

Zv.kryeministri dhe ministri i Jashtm, z. Ilir Meta, dhe ministri i Mbrojtjes, z. Arben Imami, vizituan dje Kombinatin Mekanik Ushtarak t Polianit. N kt vizit ata shoqroheshin nga zv.ministri i Mbrojtjes, Ekrem Spahia, dhe zv.shefi i Shtabit t Prgjithshm, kundradmiral Kristaq Ge

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.308Z

Largimi i eksperteve plagoset nje 34-vjecare

Nje incident u regjistua paraditen e djeshme ne Kombinatin Mekanik te qytetit te Policanit ku nje punetore u plagos pasi u aksidentua ne makinerine e demontimit. Vitin e kaluar po ne kete vend nje grua humbi jeten dhe nje tjeter punetor mbeti i plagosur si pasoje e shperthimit te nje diagoreje. Reag

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.916Z

Keshilli Kombetar zyrtarizon Bashen

Mesohet se mbledhja ka qene e qete nderkohe qe kryeministri Berisha ka qene ai i cili ka prezantuar para anetareve kandidaturen e Bashes per bashkine e kryeqytetit. Per me teper kryeministri Berisha ka uruar edhe kandidatin e ri dhe nje prej ministrave te tij me te preferuar. Ta gezojme kryetari

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.586Z

Listat paraprake te PS e PD kandidatet per qarqet Diber e Berat

TIRAN - Gazeta Shekulli vijon te publikoje sot listat e kandidateve te perfolur per zgjedhjet e ardhshme vendore. Ndonese ende nuk ka nje zyrtarizim te kandidaturave dhe ne disa zona ato jane ne faze diskutimi drejtuesit socialist ne rrethe dhe ne qender kane piketuar emrat te cilat do ti propozohen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.115Z

KQZ emëron anëtarët e PS e PBDNJ në KZAZ

SHKRUAN: Fejzi Braushi 29-03-2011 13:52Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të pranojë sot propozimet e Partisë Socialiste dhe Parisë Bashkimi për të Drejtat e Njeriut, për emërimin e anëtarëve dhe sekretarëve në 66 Komisionet Zonale të Administrimit të Zgjedhjeve. Ndërkohë, që nëp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.849Z

Zgjedhjet lokale, emrat e PD-së e PS-së në 12 qarqet e vendit

Socialistët kanë mbyllur dje asambletë vendore, për t’i lënë zyrtarizimin e kandidaturave kryesisë në qendër. PD-ja mbyll procesin në fundjavë Dy kampet e mëdha politike në vend, që do të garojnë në zgjedhjet e ardhshme vendore, kanë mundur të mbyllin listat e kandidimit pë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama