Rezultate te kerkimit per termin: +Lushnje

Total: 6706
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.852Z

Lushnje zhduket turisti austriak

e Premte 22 Gusht 20140800 am p classwp-caption-text Komisariati i Policise LushnjeSSSAbrASSZhduket prej 5 ditesh turisti austriak Ne rrethana misterioze ai ka humbur kontaktet qe prej dates 16 gusht por vetem te merkuren ne mbremje eshte bere denoncimi per 62-vjecarin E A dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.376Z

Lushnje, bum divorcesh

Shtohen frikshem rastet e divorceve ne Rrethin e Lushnjes. Vetem kete muaj, jane dhene vendimet per shkurorezimin e 40 cifteve. Statistikat jane servirur nga kancelaria e gjykates se Shkalles se Pare e Rrethit Gjyqesor Lushnje. Burimet zyrtare nga kjo e fundit bejne te ditur se gjate nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.149Z

Lushnje rrugoret lufte policeve

Në qytetin e Lushnjës rrugorët i kanë shpallur luftë punonjësve të policisë që qarkullojnë me automjete pa dokumentacionin e duhur. 14 makina pronë e unfiormave blu janë bllokuar nga Policia Rrugore, e cila ka ndërrmarrë një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.336Z

Arrestohet drejtori i IMTV-së Lushnje

Drejtori i IMTV-së pranë Bashkisë Lushnje është arrestuar për korrupsion pasiv, pas denoncimit të bërë ndaj tij në emisionin Fiks Fare. Sektori për Krimin Ekonomik e Financiar në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier, në bashkëpunim me Prokurorinë Lushnje, pas një hetimi dy javor, t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.961Z

Lushnje CEZ spaguan taksat

Bashkia e Lushnjës prej disa ditesh ka njoftuar kompanine CEZ se do ta padise në gjykatë. Shkak eshte bere mospagimi i detyrimeve per vitin 2011-2012 qe kjo kompani ka pa shlyer ne degen e tatim takasve ne Bashkine  Lushnjes per hapsirat e zena nga kabinat, transofmatoret d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.201Z

Lushnje nipi plagos xhaxhane

Lushnje 29 tetor 2014 NOAal- Nje 37 vjecar nga Lushnja u vu ne prangat e policse nen akuzen e dhunes ne familjebr br Gjate dites se djeshme u be arrestimi ne flagrance i 37 vjecarit Ilir Shuka banues ne fshatin Grabian Lushnje pasi per motive pronesie ka goditur me mjete te forta ne koke xhaxhane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.237Z

Lushnje, rrihet për vdekje ish-polici

Gazeta ShqipNjë ngjarje e rëndë ka ndodhur në ambientet e jashtme të gjykatës së Lushnjes ku një ish -efektiv i policisë është rrahur për vdekje. Paraprakisht mësohet se viktima është Arben Sopjani, 45 vjeç, dhe ngjarja ka ndodhur pak minuta pasi ai ka dalë nga një seancë gjyqëso

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama