Rezultate te kerkimit per termin: +Lyerja

Total: 234
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.115Z

Veliaj në gjurmët e Ramës/ Vijon lyerja e fasadave në Rrugën e Durrësit (Foto)

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka publikuar në rrjetet sociale disa fotografi nga vijimi i punimeve për lyerjen e fasadeve të pallateve në Rrugën e Durrësit në kryeqytet. "Colours of Tirana! Vazhdojmë me fasadat te Rr. Durrësit. Sapo nisëm punën për lyerjen e fasadave te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.196Z

Durrës-Kukës, nis lyerja e tunelit

nertila mahoTuneli i Kalimashit, që pritet të hapet në datë 15 maj, është pothuajse gati. Mbetet ende i papërfunduar betonimi, që me shumë mundësi do të mbarojë si proces javën e ardhshme. Ramazan Bajraktari, punonjës i kompanisë supervizore kroate IGH, ka thënë për të përditshme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.027Z

Vizita e Papës, nisi dhe lyerja e shtyllave të Bulevardit- FOTO

TIRANE-Investimi në Tiranë me rastin e ardhjes së Papa Franceskut shkon fiks me shprehjen ‘Zoti ju shtoftë inatin’. Vizita e Papa Franceskut në Tiranë ka vënë në lëvizje si qeverinë ashtu dhe bashkinë e kryeqytetit me qëllim zbukurimin e shesheve, rrugëve. Të dy pushtetet,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.917Z

Shenjat që tregojnë se ju nuk duhet ti lyeni më flokët

Këshilla – Janë të pakta ato femra të cilat i presin thinjat “krahëhapur”! Pjesa më e madhe juaja vrapon pas industrisë së bukurisë për të pasur një ngjyrë të plotë flokësh, për çdo rast. Por ka një moment kur ju duhet të hiqni dorë nga lyerja e tyre m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.812Z

Tirana lyen me bojë hidrofobike hapësirat që kthen urinën mbrapsht

Për të gjithë ata që ndotin hapësirat publike të kryeqytetit, Bashkia e Tiranës ka menduar që me ndihmën e kompanisë së bojërave, të lyejë pikat problematike me një bojë që kthen mbrapsht urinën. Lajmi është bërë i ditur nga kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, i ci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.381Z

Kuvendi, 35 mln lekë për lyerjen e kryesisë dhe sallës së seancave (Foto)

Kuvendi i Shqipërisë ka akorduar një fond prej 35 milionë lekësh të vjetra për të lyer fasadën e brendshme të kryesisë dhe fasadën në sallën e seancave plenare. Sipas dokumenteve që disponon gazeta Shqip, tenderi do të bëhet më 21 shtator dhe fituesi ka 25 ditë të kryejë këto l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.973Z

Lyerja e flokeve ja rreziqet qe pesojme

7 Janar 2014 NOAal Ngjyrosja e shpeshte e flokeve ve ne rrezik te vazhdueshem shendetin tuaj Shumica e ngjyrave permbajne materie te cilat mbase nuk jane edhe aq te rrezikshme mirepo kur bien ne reaksion me tymin e duhanit apo me ndotesit e tjere te ajrit ato shnderrohen ne bombe me sahat thone mjek

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama