Rezultate te kerkimit per termin: +Maarten +Stekelenburg

Total: 25
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.685Z

Stekelenburg në Romë

Nga Express më 26 korrik 2011 në ora 23:20 Roma ka pranuar t’ia paguajë Ajaxit 6 milionë euro për transferimin e portierit Maarten Stekelenburg, kanë njoftuar mediet italiane, të martën. Sipas Sky Sport 24, trajneri i ri i Romës, Luis Enrique e konsideron reprezentuesin holandez s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.227Z

Roma e interesuar për Stekelenburg

Drejtori sportiv i Romës, Walter Sabatini, ka deklaruar se skuadra e tij është e interesuar për portierin e Ajaxit, Maarten Stekelenburg. Holandezi është lidhur së fundi me një transferim te Roma dhe klubi italian tani ka pohuar interesimin për të.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.154Z

Stekelenburg i frikësohet Ibrahimoviçit

Portieri i Romës, Maarten Stekelenburg nuk ka dyshin se kush do të paraqet kërcënimin më të madh në ndeshjen kundër Milanit, të shtunën në San Siro. Reprezentuesi holandez ka pranuar se duhet të ketë kujdes nga ylli i Rossonerëve, Zlatan Ibrahimoviç. “Ibra është shumë i fuqish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.206Z

Stekelenburg pret transferim larg Holandës

Nga Express më 13 maj 2011 në ora 18:00 Portieri i Ajaxit, Maarten Stekelenburg do të refuzon ofertën për kontratë të re nga klubi derisa synon të transferohet jashtë Holandës, ka njoftuar menaxheri i tij Rob Jansen. Reprezentuesi holandez spekulohet se kërkohet nga Tottenha, Arsenal,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.396Z

Stekelenburg favorit per porten e United

Portieri i Ajaxit Maarten Stekelenburg eshte favoriti kryesor per te zevendesuar portierin veteran te Manchester United Edwin Van der Saar njofton News of the World. Stekelenburg qe shkelqeu gjate Boterorit te sivjetem ka shfaqur paraqitje fantastike edhe ne ndeshjen kualifikuese per Euro 2012 nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:39.376Z

Stekelenburg, probleme komunikimi

Probleme komunikimi ndërmjet portierit të Romës, Maarten Stekelenburg me shokët e skuadrës. Këtë e ka thënë portieri holandez, për të përditshmen italiane, ‘Il Messaggero’.“Gjuha italiane është e vështirë, siç është holandishtja për t’u folur. Po shkoj në kur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.843Z

Stekelenburg lë Romën, niset në Angli

Portieri i njohur holandez, Maarten Stekelenburg e ka braktisur skuadrën e Romës dhe Italinë për tu nisur drejt Londrës. Stekelenburg ka arritur marrëveshje me skuadrën e Fulham. Portieri 30 vjeçar ka vendosur kalimin te Fulham pasi e humbi vendin e titulla

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama