Rezultate te kerkimit per termin: +Madh

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.803Z

Oscar, përforcim i madh

Frank Lampard e ka lavdëruar përforcimin e ri të Chelseat, Oscar, të cilin e konsideron talent të madh. Mesfushori anglez shpreson që braziliani të jetë i dobishëm për Blues në Premierligë dhe Ligën e Kampionëve. “Të jem i sinqertë, Oscarin nuk e njoh shumë. Por, ato që po i d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.502Z

Zjarr i madh në Plazhin e Madh në Ulqin

Afër plazhit të njohur Koko në Plazhin e Madh në Ulqin ka shpërthyer zjarr i madh. Mediat lokale raportojnë se zjarri ka shpërthyer rreth orës 14, dhe se në vend të ngjarjes kanë ardhur pjesëtarët e Shërbimit për mbrojtje dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.121Z

Çrregullimi i madh

Nga Dush Gashi   Do të duhej ta kishim përkthyer Amin Maaloufin. Duhen të jenë të rrallë librat si ai i tij, Çrregullimi i botës, nga të cilët sfidat e njerëzimit të sotshëm kuptohen aq mirë. Ndonëse i shkruar në fillim të këtij shekulli, ende asnjë ngjarje nuk jep shpres�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.717Z

Lamtumirë mendimtar i madh!

Gazetari Roland Qafoku drejtues i “Debati ne Channel One” ka postuar nje status per humbjen e shkrimtarit te madh Dritero Agolli. “Ishte vërtetë një kënaqësi biseda me të dhe boshllëku që ai do lërë do jetë një hon i thellë. Lamtumirë mendimtar i madh!” Postimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.440Z

Ibrahimoviç, dështim i madh

Legjenda e Barcelonës, Hristo Stoichkov, e ka quajtur Zlatan Ibrahimoviçin “dështim i madh” në gjigantin katalan dhe beson se suedezi do të transferohet në Manchester City gjatë verës. Ibrahimoviç kaloi një sezon jo stabil në Nou Camp dhe spekulohet se mund të largohet nga klubi pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.237Z

FOTOT/ Kam një shkop të madh, shumë të madh, sportisti ngacmon gazetaren gjatë intervistës

Chris Gayle është i famshëm për komentet e tij seksiste, por këtë radhë duket se e ka kaluar kufirin. Xhamajkani që është një lojtar i famshëm kriketi ka ngacmuar seksualisht gazetaren e revistës Time. Charlotte Edëardes kishte shkuar për një intervistë por ai e ngacmoi seksualis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.388Z

Stanjacioni i madh

Nga Laura Tyson & Anu Madgavkar Berkli Në ditët e sotme, debati mbi pabarazinë fokusohet shpesh në grumbullimin e pabarabartë të të ardhurave dhe pasurisë tek një përqindje shumë e vogël familjesh në Shtetet e Bashkuara dhe ekonomitë e tjera të avancuara. Por e lënë në hije

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama