Rezultate te kerkimit per termin: +Madje

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.236Z

FOTOT/ Madje i dha leksione kapitenit të nëndetëses

Lideri i Koresë së Veriut, Kim Jong Un drejtoi një stërvitje detare, ndërsa vizitoi njësinë 167, të vendosur në lindje të vendit. Fotot e vizitës së diktatorit në një nëndetëse u publikuan nga gazeta zyrtare, e cila shkroi se Kim, përveçse drejtoi stërvitjen, i dha kapitenit t�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.846Z

Doda: Olldashin e latë vetëm, madje dhe e qëlluat

Në një fjalim të mbajtur dje në parlament, deputetja Mesila Doda ka akuzuar indirekt deputetët e grupit parlamentar të PD-së dhe drejtuesit e saj se deputeti Sokol Olldashi u la vetëm në përpjekjen e tij për të ndryshuar të djathtën. Askush nga ne, askush në këtë parlament nuk do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.588Z

Togjet e mbeturinave poshtë dritares, madje u vihet edhe flaka (FOTO)

Elbasan- Shpesh herë jemi mësuar të akuzojmë institucionet vendore për mos ndërhyrje apo neglizhencë në pastrimin e mbetjeve. Mirëpo jo në pak raste jemi ne ata që shkaktojmë ndotjen me dashje duke neglizhuar respketimin e ambientit. Fotogafitë e bëra nga Gazeta IDEA, tregojnë dy vend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.161Z

FOTOT/ Poshtë këtyre vrimave, gjendet një qytet i tërë! (Luksoz madje)

Ky është padyshim qyteti më i pazakonte në botë. Quhet Coober Pedy dhe gjendet në Australi. Ai shtrihet 80 km larg qytetit të Adelaides. Qyteti ka 3500 banorë dhe jetojnë të gjithë nën tokë, për shkak të temperaturave të larta ë ka jashtë. Kinema club, kishë dhe hotel, në të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.586Z

Arvizu: KQZ e pavarur, madje edhe nga Parlamenti

Arvizu: KQZ e pavarur, madje edhe nga Parlamenti Ambasadori i SHBA-së në Tiranë Aleksandër Arvizu ka kërkuar nga klasa politike në Shqipëri të respektojnë pavarësinë e KQZ-së. Në një prononcim për mediat nga Vora, diplomati amerikan ka theksuar se nuk mund të ndryshohen rregullat në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.772Z

“Shqipëria është në Evropë dhe madje fuqishëm”

06-09-2011 / Gazeta 55 Deputetët austriakë vizitë në ShkodërShqipëria është në rrugë të mbarë të integrimit evropian, kjo për faktin se qeveria Shqiptare ka bërë ndryshime të mëdha këto vitet fundit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.709Z

Mbesa në mbrojtje të gjyshit Berisha, madje edhe me fyerje (FOTO)

Dasara Malltezi, 17 vjeç, është vajza më e madhe e çiftit Argita dhe Jamarbër. Mbesa e Berishës, edhe pse ende e vogël në moshë, ka qejf që të merret me politikë. Gazeta Shekulli është marrë me Dasarën, e cila është gjimnaziste pranë Ismail Qemalit. Sipas Shekull

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama