Rezultate te kerkimit per termin: +Magani

Total: 892
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.589Z

Magani, sot kunder Shkumbinit

Konsiderohet legjende si lojtar dhe trajner i Shkumbinit, per me shume se dy dekada me radhe, por sot Gugash Magani do te vihet kunder ish-ekipit te tij te Peqinit. Shkumbini do te udhetoje drejt Vlores, per t'u perballur me Flamurtarin e Vlores,q e sic dihet drejtohet prej disa javes nga trajneri G

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.193Z

Magani kunder Disiplines

brbrTrajneri i Tiranes Gugash Magani nuk eshte dakord me vendimin e Komisionit te Disiplines per pezullimin lojtarit te Tiranes Ndikumana Ai tha se vendimi ishte i ekzagjeruar dhe se do te apelohet ne ditet ne vazhdim Komisioni i Disiplines ka denuar lojtarin e Tiranes Selemani Ndikumana dhe Franc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.354Z

Teuta prezantohet Gugash Magani

Teuta prezantohet Gugash Magani E hene 28 Janar 2013 1939 p styletext-align justify p Teuta prezantohet Gugash Magani Tekniku Gugash Magani eshte prezentuar edhe zyrtarisht ne krye te skuadres se Teutes Per teknikun peqinas i cili zevendeson ne detyre Gentian Begene objektivi i vetem mbe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.197Z

Gugash Magani rikthehet te Teuta

Gugash Magani rikthehet te Teuta. Vetëm pak orë pasi bëri të ditur për Sport News largimin e tij nga klubi i Flamurtarit, trajneri 51-vjecar është rikthyer te skuadra që drejtoi sezonin e kaluar por dhe në vitin 2013. Lajmi për Supersport është konfirmuar nga presidenti i durrsakëve, Ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.802Z

Shkumbini Magani jep doreheqjen

Superliga vazhdon të mendojë për problemet e saj edhe në këtë javë me impenjime ndërkombëtare. Në fakt, në kampionatin elitar të futbollit në vend, vazhdojnë ndryshimet në drejtimin e skuadrave. I larguari më i fundit &e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.218Z

Shpërthen Magani: Më irriton ky futboll!

E ka parë veten të dalë jashtë fushës së lojës pas minutës së 52-të, atëherë kur trajneri Kridens Meta nuk do të hezitojë për ta larguar nga stoli trajnerin peqinas të vlonjatëve. Magani po përpëlitej shumë në stol, duke mos duruar dot lojën e ashpër të vendësve dhe ka shpë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.930Z

Flamurtari, Magani pezullon Gramin

Jo gjithçka shkon mirë te Flamurtari. Dje, trajneri Gugash Magani ka bërë të ditur për “Panorama Sport” se mbrojtësi Elton Grami është pezulluar nga skuadra për një afat të pacaktuar. Shkak i kësaj mase penalizuese për titullarin e kuqezinjve, janë bërë disa mosmarrëves

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama