Rezultate te kerkimit per termin: +Majka

Total: 13
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.960Z

Majka fiton etapen e 14-te te Tour de France

Dite lavdie per polakun Rafal Majka ne etapen e dyte Alpine te edicionit te 101 te Tour De France citon Supersportbr br 24 vjecari i skuadres Tinkoff-Saxo fitoi ne finishin e Grenoble-Risoul ku shenoi suksesin e tij te pare te karrieres mes profesionistevebr br I therritur ne momentin e fundit n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.967Z

"Tour de France", çiklisti polakRafal Majka fitoi etapën e 14-të

Rafal Majka është heroi i etapës së dytë Alpine të edicionit të 101 të Tour De France. Çiklisti i skuadrës Tinkoff-Saxo arriti suksesin e tij të parë në karrierën si profesionist pasi kaloi i pari finishin e Grenoble-Risoul.Majk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.620Z

Vincenco Nibali shpallet fituesi edicionit të 101 të “Tour de France”

Vincenco Nibali fiton edicionin e 101 të turit çiklistik më të famshëm në botë, “Tour de France”. Nibali ngjit Italinë në majën më të lartë të podiumit të më të mirëve 16 vjet nga koha e Pantanit,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.568Z

Nibal fiton edicionin e 101 te Tour de France

Vincenco Nibal parakaloi triumfator mbi Champs Elysse citon Supersportbr br Nen hijen e kulles Eifel dhe te Harkut te Triumfit ciklisti Italian kurorezoi triumfin e tij te pare ne Tour de France duke u bere i pari nga vendi i tij qe nga koha e Pantanit 16 vjet me pare qe vetem me nje biciklete arr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.617Z

Nibali fiton edicionin e 101 te Tour de France

Duhet që të kalonin 16 vjet, që nga koha e Pantanit, që një çiklist italian të fitonte në Tour de France dhe ai është Vincenco Nibali, i cili me biçikletën e tij arrin të fitojë jo vetëm xhiron më të famshme n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.177Z

Namik Dokle: Politika ka motër binjake hajninë

Me zërin e së shkuarës, Namik Dokle i flet së tashmes. "Vajzat e mjegullës", kështu titullohet romani i shkrimtarit dhe politikanit, Dokle, i cili gjendet në Panairin e Librit, në stendën e shtëpisë botuese "Toena". "Vajzat e mjegullës" na thërrasin përmes këngëve të tyre në porta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.921Z

PDIU reagon për incidentin në Maqedoni

Arben Llalla Partia Drejtësi, Integrim dhe Unitet ka reaguar në lidhje me incidentet e vazhdueshme kundër shqiptarëve në Maqedoni. Në reagimin e PDIU-së lidhur me incidentet ndaj historianit Arben Llalla, thuhet se dënon rëndë këto incidente me karakter etnik dhe aq më tepër reagimin e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama