Rezultate te kerkimit per termin: +Maksim +Chmerkovskiy

Total: 15
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.079Z

Kate Upton nuk është e dashuruar

Supermodelja me famë botërore, Kate Upton, ka deklaruar se ajo nuk është dashuruar edhe pse ka qënë e lidhur shpesh me disa prej personazheve të famshëm. Kate, e cila u përfol më parë se mund të jetë në lidhje me reperin P.Diddy, tani po spekulohet se mund të ketë filluar një romanc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.920Z

Jennifer Lopez lidhet me një tjetër balerin? - FOTO

SHBA - Pak ditë pasi i dha fund lidhjes me balerinin Casper Smart, Jennifer Lopez duket se ka gjetur ngushëllim tek një tjetër balerin. Mediat flasin për një lidhje të fshehtë mes këngëtares dhe balerinit profesionist të “Dancing with the Stars”, Maksim Chmerkovskiy. Por buri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.019Z

JLO lidhet me nje tjeter balerin

0 Thenia plumbi del me plumb duket se i pershtatet me se miri rastit te dives latine Jennifer Lopez Vete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.919Z

Jennifer Lopez lidhet me një tjetër balerin?

SHBA - Pak ditë pasi i dha fund lidhjes me balerinin Casper Smart, Jennifer Lopez duket se ka gjetur ngushëllim tek një tjetër balerin. Mediat flasin për një lidhje të fshehtë mes këngëtares dhe balerinit profesionist të “Dancing with

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.782Z

Smirnoff zhgenjehet ne partnerin e saj

Valltarja Karina Smirnoff eshte e zhgenjyer 32 vjecarja - e cila me pare ka qene ne lidhje me Maksim Chmerkovskiy dhe tani eshte me lojtarin e bejsbollit Brad Penny - ka thene se ajo eshte e befasuar me partnerin e saj Jersey Shore sepse ai nuk po bisedon me te. Ai ende nuk me ka thirre Kete po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.918Z

Lopez tashmë ka gjetur tjetrin

Jennifer Lopez thuhet të jetë në lidhje me valltarin profesional të “Dancing with the Stars”, Maksim Chmerkovskiy. Nuk kanë kaluar shumë ditë qëkur këngëtarja i dha fund lidhjes me Casper Smart dhe tash po spekulohet se ajo ka gjetur nj&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.029Z

Jennifer Lopez pozon për revistën Billboard

Këngëtarja 44 vjeçare JLO dallohet për trupin e saj me forma të shkëlqyera, dhe këtë e tregon më së miri në fotot që ka pozuar për revistën Billboard,  foto tepër joshëse dhe provokuse. Më pëlqen të jem e qeshur, të bëj shaka me të  tjerët  por edhe të jem shumë serioze d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama