Rezultate te kerkimit per termin: +Malsin

Total: 14
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.912Z

Malesia e Madhe vritet me arme 70 vjecari

Një vrasje me armë ka tronditur një fshatin në Malsinë e Madhe, kur një 70 vjeçar mbeti viktimë. Burime policore bënë me dije se vrasja me armë ka ndodhur në fshatin Reç, në Malësi të Madhe. Viktima është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.407Z

Brret, mësuesja kthen në shkollë shtëpinë e saj

Pr t mbajtur hapur dyert e shkolls dhe mos ln pa arsimim fmijt e fshatit, msuese Flora e ka kthyer shtpin e saj n klas pr voglusht e fshatit Brret n malsin e Krujs. Shkolla e dikurshme nuk u rindrtua pas djegies q psoi vite m par dhe shum prej orendive t saj, tashm shrbejn si baz materiale pr shkoll

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.498Z

Vrasja e policit, hetimet nga Krimet e Rënda

Hetuesit sekuestrojn bllokun e gjobave q ka vendosur Kol Ndreshaj n muajin gusht Ekzekutimi i punonjsit t Policis s Shtetit, Kol Ndreshaj, n Malsin e Madhe, do t hetohet nga Prokuroria e Krimeve t Rnda n Tiran, pasi dyshohet se vrasja ka lidhje me detyrn. Prokurori Niazi Seferi ka udhtuar dje n Rre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.672Z

Vrasja e policit në Shkodër, merren në pyetje 60 persona

Rreth 60 persona jan shoqruar n komisariatin e policis s Shkodrs dhe po merren n pyetje pr gjetjen e autorve t vrasjes s policit Kol Ndreshaj n fshatin Rec t komuns s Shkrelit n ort e para t mngjesit t s diels. Nga hetimet e para mendohet se vrassi ka studiuar mir lvizjet e policit rrugor si dhe ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.922Z

Koplik aksident vdes 22 vjecarja

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një vajze 22 vjeçare ka ndodhur sot në qytetin e Koplikut. Viktima është një 22 vjeçare banuese e fshatit Grizhe në Malsinë e Madhe e cila ishte pasagjere në një nga automjetet.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.060Z

Berisha: Internet pr gjith shqiptart

Tiran (start)- Kryeministri Sali Berisha gjat turit q ka ndrmarr prej kohsh n t gjith vendin, sht ndaluar sot n Malsin e Madhe. N fjaln e rastit, shefi i qeveris tha se prdorimi i internetit n mas t gjer duhet ta shndrrohet n nj kredo kombtare. "Ne do t instalojm kabinetet e informatiks n t gjit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.555Z

Sekustrohen 49 kg kanabis të fshehuranë 2 thasë, transportuesit në kërkim

SHKODËR- Janë sekustruar 49 kg lëndë narkotike të fshehura në dy thasë, që dyshohet se destinacionin e kishin Malin e Zi, ndërsa 3 transportuesit kanë arritur t’i largohen policisë.Sipas informacioneve të policisë së Shkodr&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama