Rezultate te kerkimit per termin: +Malin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.101Z

Takim nderkombetar per Malin

Takim nderkombetar per Malin E marte 05 Shkurt 2013 1005 p styletext-align justify p Takim nderkombetar per MalinQeverite dhe organizatat nderkombetare do zhvillojne takim per te koordinuar perpjekjet te cilat kane per qellim zbatimin e stabilitetit afatgjate ne Mali ku forcat franceze dhe a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.394Z

Vrasja ne malin e Gramozit

brbrNje dite pas vrasjes se bariut ne Malin e Gramozit policia e Korces ka vene ne pranga autorin e krimit Abaz Isain 54 vjec Arrestimi i tij eshte realizuar pas nje operacioni ne zonen ku dyshohej se ishte fshehur Me ndihmen e negociatave te familjareve te tij u be i mundur arrestimi ne afersi te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.299Z

Pelegrinazhi ne Malin e Tomorrit

brbrSi cdo vit mijera qytetare te Shqiperise Kosoves e Maqedonise kane nisur pelegrinazhin ne Malin e Tomorrit nje feste e rendesishme ne kalendarin e fese bektashie Kryegjyshata Boterore ka hapur dyert e Teqese se Kulmakut ku perqendrohen te gjitha ritet dhe faljet e festes dhe kulmi i festimeve es

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.654Z

Vllaznia, përgatitorja në Malin e Zi

(ALBANIA SPORT) – Vllaznia do ta kryejë fazën përgatitore në Malin e Zi, duke filluar nga data 6 janar. Trajneri i ri i Vllanzisë, Edi Martini, ka mundësinë të testojë edhe prurjet e reja në ekip. Në Malin e Zi ndodhen edhe skuadrat e Shkumbinit e Gramozit dhe nuk përjashtohen edhe nde

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.654Z

Gramozi, përgatitorja në Malin e Zi

(ALBANIA SPORT) – Gramozi nga dita e sotme nis përgatitjet dimërore në Malin e Zi, ku do të qëndrojë rreth dy javë, përpara se skuadra kolonjare të përballet në miqësoren e luksit me Realin e Madridit, më 20 janar 2010. E vetmja blerje e zyrtarizuar e formacionit të Agim Canajt ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.444Z

FOTOT/ Të ngjitesh në malin e Bukanikut

Një grup të rinjsh të pasionuar pas natyrës dhe ecjes nëpër shtigje të panjohura të Shqipërisë provuan fuqitë përpara malit të Bukanikut, Elbasan në 1830 metra mbi nivelin e detit. Fotot: Ivana Dervishi, BIRN

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.713Z

Bujar Nishani ngjit malin e Tomorrit!

"Fundjavë në malin e Tomorrit, 2400 m lartësi", - shkruante Bujar Nishani në Facebook. Presidenti i Republikës, ndryshe nga kreu i parlamentit Meta dhe nga kryeministri Rama që kanë zgjedhur detin, ka zgjedhur lartësinë dhe freskinë e maleve. Nishani është ngjitur në malin e Tomorrit,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama