Rezultate te kerkimit per termin: +Malmos

Total: 151
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.196Z

Trimi i Malmos

Fitorja e Malmos ndaj AIK Stockholmit, në fillim të pjesës së dytë të këtij sezoni, ia ka shtuar gjasat ekipit të Agon Mehmetit që t’i afrohet kryesuesit Helsingborg, i cili humbi nga Hackeni. Ishte pikërisht sulmuesi kosovar ai i cili ia mundësoi Malmos që t’i afrohet kreut në vet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.857Z

Tifozët e Malmos, e bëjnë Ramën të vetin

Tifozët e klubit suedez Malmo duan ta shohin Valdet Ramën në skuadrën e tyre për sezonin e ri. Jo vetëm kaq, tifozët e Malmos kanë shkuar aq larg saqë e kanë bërë një fotomontazh – Valdet Ramën me fanellën e Malmos. Jo vetëm kaq, tifozët e njërit prej klubeve më të suksesshm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.495Z

Mehmeti i Malmos vrapon më pak, shënon më shumë

Malmo, 17 gusht - Sulmuesi kosovar Agon Mehmeti ka treguar fshehtësinë e shkëlqimit në kampionatin e Suedisë. Ai ka thënë se nuk është duke vrapuar pa nevojë dhe kështu po arrin të ruajë freskinë deri në fund të ndeshjeve dhe të shënojë gola. Me gjashtë gola të shënuar, 20-vje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.393Z

Besniku i Malmos

Agon Mehmeti nuk e ka ndërmend të largohet nga Malmo. Edhe pse ka oferta nga disa klube të tjera, 21-vjeçari ka vendosur t’i mbetet besnik kampionit suedez, për shkak të pjesëmarrjes në Ligën e Kampionëve, sezonin e ardhshëm. Nga Express më 25 dhjetor 2010 në ora 12:54 Malmo nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.288Z

Vidal e Pirlo mungojnë ndaj Malmos

Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, ka konfirmuar se Arturo Vidal dhe Andrea Pirlo nuk do të paraqiten në ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër Malmos. Dy futbollistët kryesorë të mesfushës janë të lënduar, ashtu që nuk d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.015Z

Zlatan Ibrahimovic zbulon befasinë për tifozët e Malmos

Sulmuesi suedez, Zlatan Ibrahimovic, ka rezervuar një shesh të madh në Malmo, për ndeshjen mes skuadrës me të njëjtin emër dhe PSG, në kuadër të Ligës së Kampionëve. Malmo dhe PSG më 25 nëntor do të përball&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.559Z

Napoli prek kualifikimin, Chelsea bën detyrën ndaj Malmos

Napoli preku kualifikimin në Europa League që në sfidën e parë, pasi arriti të fitojë në transfertën zvicerane ndaj Zyrihut, me rezultatin 1-3, në një sfidë të cilën Hysaj e pa nga stoli, por në fushë ishin dy futbollistë të Përfaqësueses së Kosovës. Skuadra e Ancelottit kontro

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama