Rezultate te kerkimit per termin: +Manastriliu

Total: 13
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.894Z

Ministrja e re e Shëndetësisë nuk i mban dot emocionet

E sapopropozuar në postin e ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu u shfaq shumë e emocionuar gjatë një aktiviteti prezantues në QSUT. Drejtoresha në detyrë e QSUT, Manastriliu, prezantoi projektin e ri të rehabilitimit të qendrës më të madhe spitalore në Shqipëri. Ajo n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.003Z

Ish drejtoresha e Bashkisë së Tiranës do drejtojë spitalin e QSUT-së

Ministri Beqja prezanton drejtoreshën e re të spitalit Nënë Tereza Spitali më i madh në vend QSUT, do të drejtohet nga një grua. Ogerta Manastriliu është emëruar dje në krye të spitalit Nënë Tereza nga ministri i ri i Shëndetësisë Ilir Beqja. Drejtoresha e re Manastriliu nuk vjen n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.355Z

E infektuar me koronavirus edhe një foshnje dymuajshe, Manastirliu: Është e shtruar tek Infektivi. Simptoma të rënda edhe tek persona pa patologji të tjera

Një foshnje dymuajshe është infektuar me Covid-19 dhe është  shtruar në spitalin infektiv, pasi ka shfaqur simptoma. Lajmin e ka konfirmuar ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu mbrëmjen e sotme, në emisionin Opinion. Kemi një rast të një fëmije dymuajshe që është shtruar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.949Z

Ministri Beqja prezanton drejtoreshën e re të QSUT-së

TIRANE - Ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqja, ka prezantuar sot drejtoreshën e re të Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, në Tiranë. Ogerta Manastriliu është komanduar në detyrën e drejtueses së QSUT-së, një post i mbajtur deri tani nga Helidon Bushati. Në një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.863Z

Ministri Beqja prezanton drejtoreshën e re të QSUT-së

TIRANE - Ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqja, ka prezantuar sot drejtoreshën e re të Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, në Tiranë. Ogerta Manastriliu është komanduar në detyrën e drejtueses së QSUT-s&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:27.997Z

Ministrja Manastriliu, takim me drejtuesit e spitaleve rajonale

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu zhvilloi sot një takim me drejtuesit e spitaleve rajonalë dhe bashkiakë të vendit, në drejtim të fuqizimit të rolit të mjekut dhe përmirësimit të shërbimeve për qytetarët. Gjatë takimit Manastirliu ndau praktikat më të mira me drejtues

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.100Z

Zgjedhjet lokale, mblidhet kongresi i PS-së. Zbardhet axhenda e punimeve

Partia Socialiste po mbledh sot Kongresin që do të ketë kryesisht karakter zgjedhor, për vetë faktin që mbahet rreth 3 muaj para zgjedhjeve lokale të planifikuara. Sekretari i Përgjithshëm i PS-së, Taulant Balla do të hapë kongresin, ku marrin pjesë më shumë se 2000 delegatë, për t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama