Rezultate te kerkimit per termin: +Mancesterit

Total: 230
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.947Z

Murinjo sheh Bolonjen, para Mancesterit

Trajneri i Interit, Hoze Murinjo kerkon kujdes para ndeshjes se radhes, ndaj Bolonjes. "Jane deri ne fund te gares edhe 25 pike. Duhet te mendojme mire, para Bolonjes dhe me pas duhet te shohim per ndeshjen e Liges se Kampioneve, ndaj Mancester Junajtid. Nuk do te kete "turn- over". Perballe trajner

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.502Z

Festa e Mancesterit, vajza denoncon perdhunimin

Hijet e nje perdhunimi dalin rreth festes se Krishtlindjeve te Mancester Junajtid. Kete e tregon “The Sun”, duke cituar raportin e policise se Mancesterit, qe ka hapur nje hetim pasi nje grua, rreth 26 vjece, ka denoncuar se eshte perdhunuar gjate festes ekskluzive ne “Great John Street Hotel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:43.284Z

Toti sulmon Ronaldon e Mancesterit

"Një humbje e padrejtë. Pastaj ishte edhe penalltia...". Në aeroportin e Mancesteri, pak kohë se Roma të merrte avionin e të rikthehej në Itali, Francesko Toti i rikthehet edhe njëherë humbjes së verdhekuqve në "Old Traford" për Ligën e Kampioneve. Por, dhe për akuzat e Kristiano Ronal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.578Z

Foto/ I kërkuan seks treshe Pse i demaskoi futbollistët e Mancesterit modelja

Mbrojtësi i Manchester United, Timothy Fosu-Mensah, i është lutur një modeleje angleze për "një treshe" me Anthony Martial. Ka qenë vetë Eglantine Aguilar, që e ka deklaruar këtë gjë, duke mpleksur keq dy lojtarët e "Djajve të Kuq". Asi 18-vjeçar holandez, i cili po përjeton sezonin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.231Z

Roma endërron hakmarrjen kundër Mancesterit

12 muaj më parë Roma fitoi 2-1 me "Djajtë e kuq", dhe "Olimpiko" do të presë sot (20:45) një nga sfidat më tërheqëse të cerekfinaleve të Ligës së Kampioneve. Roma, që eliminoi Realin e Madridit në raundin e kaluar, do të përballet sërish në cerekfinale me Mancester Junaitid, kampi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.767Z

Uejni Runi eshte lojtari me i shemtuar i globit

Eshte Uejni Runi lojtari me i shemtuar i planetit. Keshtu mendojne 33% e 2500 femrave qe kane marre pjese ne sondazh dhe qe kane votuar pikerisht sulmuesin e Mancesterit si me pak terheqesin nga te gjithe. Shreku (nofka e re e Runit), ka lene pas ne kete klasifikim Ronaldinjon e Barcelones dhe shoku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.336Z

Mançester Junaitid, kampion i Europes

Mancester Junaitid fitoi për herë të tretë Ligën e Kampioneve, në një ndeshje dramatike të zhviluar në "Luzhniki" të Moskës, ku pas barazimit 1-1 në 120 minuta lojë u deshën 14 penallti për të përcaktuar fituesin, ku "Djajtë e kuq" fituan 6-5 , falë portierit holandez Van der Sar,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama