Rezultate te kerkimit per termin: +Manchester +United

Total: 8158
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.924Z

Falcao te Manchester United!

E ardhmja e Radamel Falcao nuk është te Chelsea, te Man City e as te Real Madridi. Sipas gazetës së fuqishme spanjolle, "Marca", Radamel Falcao do të jetë lojtar i ri i Manchester United. Raportohet se United është superfavorit për të fitu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.317Z

Manchester United rimerr kryesimin

Manchester United i pergjigjet Celsit dhe Arsenalit ne ndeshjet e radhes ne Premier Ligen angleze. Skuadra e Djajve te Kuq fitoi edhe ndaj Fulham me rezultatin 3-0 duke rimarre kryesimin ne kampionatin anglez. Protagonisti kryesor ne kete ndeshje u be i zakonshmi Uejn Runi qe ne kete taki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.380Z

Manchester United kerkon Schweinsteiger

Sipas caughtoffside.com Manchester United kerkon prej kohesh nje zevendesues per Paul Scholes dhe eshte i gatshem te ofroje 39 milione euro per mesfushorin e Bayern Munchen Bastian Shweinsteiger. Per lojtarin e Bayern Munchen jane te interesuar edhe Real Madrid Inter dhe Chelsea.Trajneri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.343Z

Meireles drejt Manchester United?

Mediat portugeze shkruajnë se mesfushori i Portos, Raul Meireles, mund të jetë në rrugë për të kaluar te Manchester United. "A Bola" shkruan se drejtuesit e Portos, virtualisht e kanë futur Meireles në listën e shitjeve, derisa kërkojnë të nxjerrin më shumë para pas sukse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.105Z

Cambridge mund Manchester United

0 brbr brbrQyteti i famshem per Universitetin ka ndaluar ne nje barazim pa gola nje nga ekipet e futbolli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.467Z

Shkatërrohet Manchester United

Manchester City ka shkatërruar Manchester Unitedin para tifozëve të vet në Old Trafford me rezultat 6-1 në derbin lokal më të madh anglez. Ndeshjen filloi ta dominonte United me disa goditje nga distanca, por kur City filloi ta marrë veten, atëherë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.718Z

Chelsea përmbyt Manchester United

Chelsea ka arritur t’i revanshohet Manchester United pasi e ka mposhtur atë me rezultat 5-4 pas kohës shtesë për ta eliminuar nga Capital Cup. Të dy skuadrat në fushë u paraqiten pa yjet e tyre kryesor, por Chelsea megjithatë në pjesën e dytë aktivizoj disa nga yjet e saj, gjë e cil

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama