Rezultate te kerkimit per termin: +Mandi

Total: 643
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.140Z

Debat Jetmiri-Mandi

11/04/10 20:56 Jetmiri dhe mandi debatojnë për një kohë të gjatë për shprehjen e Mandit gjatë spektaklit dhe bindjet politike. Ndër të tjera Jetmiri gjen momentin dhe ia thotë në sy Mandit se shpeshherë ka bërë ndarjen mes Tiranës dhe krahinave të tjera dhe kryesisht ndaj lab

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.252Z

Mandi ngacmon Domenikën

24/03/10 12:45 Mandi, Klodi dhe Domenika janë në kuzhinë dhe po hanë mëngjesin. Mandi i thotë Domit se Manal ia ka vënë syrin asaj, në kuptimin që e ka qejf. Ai shton që mbrëmë ka dëgjuar se Manal do të puthë Domenikën. Kjo e fundit çuditet dhe shprehet se Mandi ka filluar t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.323Z

Mandi, pakënaqësi ndaj Kikës

31/03/10 13:26 Edi dhe Mandi janë në kopësht dhe ndërkohë që shijojnë rrezet e diellit dhe muzikën në sfond, Mandi fillon të flasë për Kikën. Në fillim ai shprehet se Kika te paktën për një gjë nuk gabon, që gjen se si do të jetë moti. Ndërsa më pas Mandi thotë se grup

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.786Z

Manal dhe Mandi debatojnë

14/04/10 14:06 Manal, Tatiana dhe Mandi janë në kuzhinë duke ngrënë mëngjes dhe Manal këndon me zë të lartë, po ashtu dhe Tatiana fillon të tregojë një histori. Por në ato momente Mandi dëgjon këngën në sfond dhe u thotë se i pëlqen shumë. Mandi i kërkon vajzave të uli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.745Z

Kika dhe Mandi sqarohen

26/04/10 13:20 Kika dhe Mandi kanë pasur disa përplasje me njëri-tjetrin në javët e kaluara. Mandi e ka qyajtur Kikën sikur ky i fundit i ka sulmuar banorët e tjerë në javët që nuk ka qënë në nominim. Ai ka thënë se Kika nuk i thotë gjërat në sy, por pasi akumulon vazhdimis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.879Z

Mandi debaton me Hakiun

21/04/10 23:45 Duket se kjo ditë ka qënë e vecantë për hakiun, pasi të gjitë me radhë e ngacmojnë për ndonjë temë. Kështu, përvec erionit, Mirit dhe Klodit, tashmë e ka radhën Mandi. Pas një lojë që kanë bërë banorët dhe dënimi për Hakiun ishte që të puthte Mandin n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.642Z

Mandi ngacmon Klodin

28/03/10 17:52 Mandi vazhdimisht ngacmon Klodin për ndjenjat dhe homoseksualitetin e tij. Ai bën vazhdimisht shaka me Klodin duke thënë se i pëlqen shoqëria me të, por Klodi thotë se ndjenjat e tij janë në një tjetër drejtim. Mandi e ngacmon Klodin për simpatinë që ka ndaj Erio

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama