Rezultate te kerkimit per termin: +Marijen

Total: 11
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.351Z

Vrasja e Marijes, gjakësit e ngaterruan me xhaxhanë?

Të tjera rreth shkrimit Ekskluzive/ Gjyshja: Si po na vret gjakmarrja Reportazh: Në shtëpinë e Maries DUKAGJIN- Në arën ku mbeti e vrarë Marija ndodhet ende një facoletë e bardhë. Askush se ka hequr që prej 14 qeshorit kur plumbat i morën jetën vazjës imcake, dhe gjysh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.688Z

Shkodër, 57-vjeçarja u vra nga kushëriri

Shkodër- Viktima e krimit të sotëm në Shkodër u ekzekutua me pistoletë nga kushëriri i bashkëshortit. Sipas burimeve të policisë, Marije Brozit 57-vjeçe, banuese në Laç të Vaut të Dejës, u vra nga 58-vjeçari Ndoc Brozi, i cili është shpallur në kërkim nga polic

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.687Z

"Ti me ke vrare nene Daken"

"Ti me ke vrare nene Daken". Me keto fjale mendohet se Anton Brozi i eshte drejtuar Marije Brozit, nuses se kusheririt te tij. I ardhur vetem dy dite me pare nga Greqia, sipas te dhenave qe familjaret i kane deshmuar policise se Shkodres, Antoni nuk fliste pothuajse fare. Madje edhe kur leshonte ndo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.105Z

Ende në liri vrasësi i 57-vjeçares

  Policia po komunikon me familjarët në mënyrë që Antoni të bindet që të vetëdorëzohet SHKODËR – E mori gjakun e nënës, dhe tashmë është në kërkim nga policia, pa mundur që të përcaktohet vendndodhja e tij. Skanimi i gjithë zonës dhe mendimi se Anton (Ndoc) M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.361Z

Korcari ish i burgosur politik që jeton me kanace nëpër qytetin e Rrëshenit!

-U dënua me 18 vite burg sepse i hodhi në fytyrë teserën e antarit të Partisë së Punës sekretarit të byrosë së ndërmarrjes-     RRËSHEN. Të parët që ia zgjojnë gjumin qytetit të Rrëshenit jan&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.403Z

Gratë në nevojë, Basha: Dhimbjet e tyre, motiv të ndryshoj realitetin

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në ditën Ndërkombëtare të Gruas vendosi ta kalojë pranë grave në nevojë ekonomike, ndërsa me anë të një postimi në Facebook pati edhe një urim për të gjitha gratë. Në mendje kam çdo nënë dhe grua që nuk ia del dot të mbyllë muaji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.686Z

Ekzekuton per gjakun e nenes

Shkoder- Rregulli biblik, sy per sy dhe dhembe per dhembe, duket se nuk eshte harruar. Nje 37 vjecar dyshohet se ka ekzekutuar gruan e kusheririt te tij, Marije Brozin, 56 vjece, ne sy te familjes. Krimi mendohet se ka per motiv hakmarrjen per vdekjen e mistershme te nenes se Anton Brozit, Dakes, di

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama