Rezultate te kerkimit per termin: +Mark +Ndreca

Total: 107
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.118Z

KURBIN/ Vritet 50 vjeçari Mark Ndreca

Mark Ndreca, pesëdhjet vjeç, është vrarë sot në Kurbin. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Gallat të Kurbinit. End enuk dihen motivet e vrasjes Policia është në vendngjarje dhe ka shpallur ne kerkim si autor te dyshuar te vrasjes Tom Lala, 69 vjeç po nga fshati Gallate.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.267Z

I shpëtoi dënimit me vdekje, ndahet nga jeta antikomunisti Mark Zef Ndreca

Një nga veprimtarët antikomunist në veri të vendit ka qënë edhe Mark Zef Ndreca i cili është ndarë nga jeta në moshën 92 vjecare. Fati e ndihmoi ti shpëtojë dënimit me vdekje dhe nga Amerika ka ndihmuar në çështjen kombëtare. Ndreca është nderuar me medalje trimërie nga ish-Pres

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.388Z

Liza: Burrin ma vrau Mark Kola me dy djemtë e tij

17/12/2004  TIRANË – "Burrin më vrau Mark Kola me dy djemtë e tij Ilir Kola dhe Ernest Kola. Unë vetë nuk kam parë asgjë, por pas vrasjes në datë 27 mars 1996 në orët e pasdites erdhi vajza dhe më tregoi gjithçka. Vajza ime Drita që tani është në Greqi ishte me babain ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.336Z

Gjergj Ndreca hyn në Komisionin e Medias

Gjergj Ndreca Alfred Dalipi: Se mos na rreh Pollon. Intervista e ish të dënuarit politik Gjergj Ndreca dhënë për Panorama, se ditën e enjte do të rrahë në Parlament një ministër të kabinetit qeveritar, është komentuar dje në Komisionin e Edukimit dhe Medias në Kuvend. Komisioni parl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.503Z

Tom Lala i penduar në gjykatë: Ndreca çoi dorën në brez, mendova se kishte armë

Arrest me burg ka qenë masa e dhënë nga Gjykata e Kurbinit për 69-vjeçarin Tom Lala autor i vrasjes së 50-vjeçarit Mark Ndreca, ngjarje e ndodhur të shtunën e kaluar në fshatin Gallatë. Nën masa të rrepta sigurie ai u paraqit në gjykatë për tu njohur me masën e sigurisë, ndërsa t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.638Z

Arrestimi i Mark Frrokut, Gjykata e Lartë cakton trupën gjykuese

Gjykata e Lartë përcaktoi sot trupin gjykues që do të vendosë masën e sigurisë ndaj deputit Mark Frroku. Trupi gjykues përbëhet nga gjyqtarët Ardian Nuni, Edmond Islamaj,  Guxim Zenelaj, Tom Ndreca, ndërsa Artan Broci është relator i çështjes së deputetit Mark Frroku Pesëshja gjy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.112Z

Kurbin, vritet me armë zjarri 50-vjeçari, në kërkim autori

Një person është vrarë me armë zjarri në Kurbin. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 15:00 të pasdites së sotme, në fshatin Gallatë. Viktima është identifikuar si 50-vjeçar Mark Ndreca, banues në Gallatë, Kurbin, ndërsa autori i dyshuar i vrasjes është shtetasi Tom Lala, 69 v

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama