Rezultate te kerkimit per termin: +Marku

Total: 5183
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.587Z

Kush është Arta Marku?

41-vjeçarja Arta Marku u diplomua në shkollën e magjistraturës në vitin 2001. Një vit më pas u emërua në Prokurorinë e Shkodrës ku mbajti detyra të ndryshme, që nga shefe e njësisë task forcë në 2006 e deri zëvendës drejtuese deri në 2016. Zonja Marku e ka nisur karrierën e saj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.534Z

Individi Mark kundër deputetit Marku

GRIDA DUMA Intervista në emisionin Shqip e deputetit Mark Marku, në një këndvështrim sipërfaqësor, sigurisht la shijen e një ligjërimi konstruktiv dhe madje guximtar të një individi që tingëllon se po flet hapur.  Kjo pasi në veshët tanë, jo rrallë të lodhur nga ligjërimet e shum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.121Z

Foto/ Kristjana Marku zhvishet në Qemal Stafa

Modelja Kristjana Marku, ka publikuar disa foto të fundit të zhvilluara në një ambient sportiv që së shpejti do të prishet. Me bluzën e Lorik Canës, ajo ka realizuar një set fotosh në "Qemal Stafa". Nuk mungojnë edhe disa foto me bluzën e Chelsea-s. Ndajeni këtë me të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.276Z

Marku: Basha rrezikoi të përçante partinë

Ish-deputeti Në vend që të çonte në krizë sistemin politik në vend, Partia Demokratike me bojkotimin e punimeve të Parlamentit rrezikoi që të zhyste vetë partinë në krizë. Është ky gjykimi i ish-deputetit demokrat Mark Marku, i cili, në një intervistë për “RTV Ora News̶

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.371Z

Marku Sistemi zgjedhor funksionon

Deputeti demokrat Mark Marku ka deklaruar se procesi zgjedhor, në vecanti ai i numërimit që po shkon drejt fundit, është zhvilluar në përputhje me standartet ndërkombëtare. Duke folur në emisionin “Top Story” në Top Cha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.489Z

Not/ Marku vendos rekord kombëtar

Notarja shqiptare Rovena Marku ka thyer rekordin kombëtar në 50 metra stil i lirë, që mbahej po nga ajo. Në garën e djeshme, shkodrania u rendit e pesta në baterinë e saj dhe e 58-ta në renditjen e përgjithshme të Olimpiadës së Pekinit. 21-vjeçarja regjistroi kohën 28.15 se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.376Z

Marinsi Marku "Dëshmor i Atdheut"

04/12/2004   Marinsi shqiptar Gentian Marku shpallet "Dëshmor i Atdheut" Kryeministri, autoritetet e ministrisë së mbrojtjes kanë marrë kontaktet e duhura me perfaqësuesit e institucioneve përkatëse amerikane dhe pritet që në fillim të javës së ardhëshme ndoshta ditën e hë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama