Rezultate te kerkimit per termin: +Markun

Total: 529
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.935Z

Dashurohet në Markun

Nga Express më 09 qershor 2011 në ora 09:16 Talenti kosovar, Mark Marku, i cili është duke konkurruar në garën “Kroacia kërkon yllin”, përveçqë është duke mahnitur publikun me zërin e tij, ai duket se tash ka ‘rrëmbyer’ edhe zemrën finalistes tjetër, Marcelës.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.394Z

Policia neutralizon Gazmir Markun

Gazmir Marku, njeriu që plagosi të shtunën me breshëri automatiku një agjent policie mbeti i vrarë mbrëmjen e 30 Dhjetorit, i qëlluar për vdekje nga Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë në zonën e ish-Kënetës, në Durr&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.114Z

Padia për Arta Markun, Gjykata rrëzon kërkesën e Rovena Gashit

Seanca gjyqësore për padinë e Rovena Gashit ndaj Kryeprokurores Arta Marku është shtyrë për në datën 27 shkurt. Në seancën e sotme Gjykata Administrative rrëzoi kërkesën e Gashit për praninë e Kryeprokurores Marku në seancë. Më herët avokati i Gashit, Çlirim Gjata kërkoi që n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.641Z

Lu porosit Markun: Hetoni korrupsionin dhe krimin e lidhur me politikën

Tre ditë pasi detyrën e Prokurores së Përgjithshme të Përkohshme e mori zonja Arta Marku, ambasadori amerikan Donald Lu kapërceu i qeshur pragun e Prokurorisë së Përgjithshme. Diplomati amerikan nuk ishte shfaqur në këtë institucion që prej shkurtit 2017, atëherë kur plasi lufta e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.476Z

Biznesi me çertifikatat e gjakmarrjes, The Telegraph kap mat Gjin Markun

Përdorja e kartës së gjakmarrjes për të hapur dyert e azilit drejt vendeve të Bashkimit Europian ka qenë në fokus të një reportazhi të gazetarit Peter Foster të publikuar në të përditshmen britanike The Telegraph . Reportazhi vë theksin tek mashtrimi i Shoqatave të Pajtimit të Gjaq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.251Z

Plagosi policin në Durrës, policia shpërblim për Gazmir Markun

Policia e Durrësit ofron 5 mijë euro shpërblim për çdo informacion në lidhje me vendndodhjen e Gazmir Markun, autorit të plagosjes së efektivit të policisë Agron Halilaj. Efektivi i policisë u qëllua mbrëmjen e djeshme gjatë një operacioni për kapjen  e Markut në zonën e ish-Këne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.445Z

Dritëroi ka ndihmuar Zogajn dhe Markun, si e refuzoi Berishën për tu anëtarësuar në PD

Në vijim të rrëfimit të tij, vëllai i Dritëro Agollit, Tajari, tregon për marrëdhëniet mes shkrimtarit dhe Ismail Kadaresë, arsyet e ftohjes mes tyre, pas emërimit të Dritëroit në krye të Lidhjes së Shkrimtarëve dhe Artistëve të Shqipërisë. As Dritëro Agolli nuk i ka shpët

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama