Rezultate te kerkimit per termin: +Markut

Total: 1023
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.812Z

Familjarët e Gazmir Markut: Policia veproi ekstremisht

Familjarët e Gazmir Markut, i cili u vra gjatë ditës së djeshme pas një shkëmbimi zjarri me oficerët e policisë, kanë reaguar për vrasjen e të afërmit të tyre. Ata ia kanë hedhur fajin Policisë së shtetit për vendimin e marrë për ekzekutimin e të afërmit të tyre. Familjarët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.820Z

Vrasja e Gazmir Markut/ Tahiri: Drejtësia e vu në vend

Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, ka reaguar për vrasjen e Gazmir Markut, që mbrëmjen e së shtunës plagosi oficerin e policisë, Agron Halilaj. Tahiri shprehet se drejtësia është vendosur në vend. Drejtësia u bë. Me forcën e ligjit. Agron, shërim të shpejtë. Rri i qetë miku im

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.510Z

Shkodër, identifikohen vrasësit e Frederik e Jurgen Markut

Policia e Shkodrës ka identifikuar 5 autorët e vrasjes së Frederik dhe Jurgen Markut,  më datën 30 gusht të vitit të kaluar. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se të dyshuarit e vrasjes së babë e bir janë  shtetasit A.Doçaj 32 vjeç, L.Martini 29 vjeç, E.Boka 32 vjeç, A.Prebi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.640Z

Lirohet i arrestuari për vrasjen e Paulin Markut

TIRANË- Vetëm pak ditë pasi u vu në pranga si i dyshuari kryesor për vrasjen e Paulin Markut, lihet i lirë. Astrit Vladi, prangosur pak pas krimit të ndodhur te kthesa e Kamzës dhe publikuar më tej me njoftim zyrtar nga policia e Tiranës se ai ishte i dyshuari për vrajen është lënë so

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.398Z

Vrasja e Markut nga RENEAFamilja: Nuk e falim inspektorin

Të tjera rreth shkrimit Qëllon policinë, vritet nga RENEA Gazmir Marku FOTO/ VD/Policia rrethoi lagjen e Markut në Durrës DURRËS - Pas vrasjes së Gazmir Markut, ka reaguar edhe familja e tij, të cilët i kanë hedhur fajin inspektorit të z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.214Z

Ulez festa e Shen Markut

Sheshit te qytezës së Ulzës, i jepet emri i shenjtores shqiptare “Nene Tereza". Në këtë ceremoni merrte pjesë edhe nunsi Apostolik në Tiranë. Inaugurimi është bërë me rastin e festës së Shën Mar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.669Z

Sulmi me eksploziv ndaj Markut shoqerohen 18 persona

Policia e Tiranës ka zgjeruar hartën e hetimeve duke shoqëruar 18 persona në Laç, Kurbin dhe Mirditë, gjatë veprimeve për identifikimin dhe arrestimin e sulmit me eksploziv ndaj 43-vjeçarit Petrit Marku. Ky i fundit humbi të dyja këmb&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama