Rezultate te kerkimit per termin: +Marrdhnie

Total: 241
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.600Z

Letra Hitlerit: Marrdhnie t przemrta me Britanin

Një letër e shkruajtur nga Hitleri në vitin 1931, ku shpresoheshin marrëdhënie të përzemërta me Britaninë e Madhe, do të dalë në ankand ditën e sotme në Londër. Në rreshtat e shkruajtur në një faqe të vetme dhe adresuar gazetarit të asaj kohe në Londër, Sefton Delmer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.840Z

Burg pr ish punonjsin e policis

Ish- punonjs i policis s Kors, Haxhi Qelemini, 47 vje, sht vendosur q t qndroj n qeli. Gjykata e Krimeve t rnda vendosi kshtu pas akuzave t bra ndaj Qeleminit pr trafikim t femrave pr prostitucion, e mbetur n tentativ, marrdhnie seksuale me t mitur dhe shfrytzim pr prostitucion. Ia arrestuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.096Z

Mediu: Qeveria, marrëdhënie të ngushta me NATO-n

Ish-ministri i mbrojtjes, Fatmir Mediu, vlerson se mazhoranca ka nj marrdhnie t ngusht bashkpunimi me NATO-n. Por sipas tij, konsultimi sht nj moment ky, i cili n asnj moment nuk duhet anashkaluar. “Un mendoj q shnimi i NOS patjetr q duhet t jap vlersimin e vet. Uroj q t j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:26.109Z

Që çifti të mos kthehet në një bombë shpërthyese

Pr funksionimin e mir t nj lidhjeje mes nj mashkulli dhe nj femre ka shum mnyra dhe sekrete: besnikria, nj mirkuptim kimik seksual, nj prkujdesje e vazhdueshme pr marrdhnien, shkmbimi i prvojave. Shkenca fut ktu edhe AND-n e personave far e bn t fort nj marrdhnie? Kjo sht nj pyetje q shtprej shekujs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.766Z

Don Zhuani i Hollivudit, 13 mijë gra në 35 vjet

Pr plot 35 vjet me rradh, aktori i njohur i Hollivudit, Uorren Beti, ka fjetur me 12.775 gra, apo thn m ndryshe do nat ka patur nj marrdhnie t re. E kt do ta kishte patur zili edhe vet Don Zhuani. Dhe kjo ka ndodhur prpara se ai t “mblidhte mendt” e t lidhej me Anet Bening. Kjo n fakt k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.363Z

Sekretet e një lidhje romantike

Ka raste q kur takojm pr her t par dik t gjinis s kundrt e vm re menjher se jo vetm kemi gjra t prbashkta, por edhe trhiqemi n nj mnyr shum t veant. Kjo sht nj premis pr t vazhduar m pas nj tjetr lloj marrdhnie, sigurisht nse bhet fjal pr nj reciprocitet plqimesh Dhe ky sht vetm fillimi i nj marrdhn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.410Z

Ndalohet i moshuari, tentoi marrëdhënie seksuale me të miturën

Gjirokastr Nj i moshuar nga fshati Dervician ka tentuar t prdhunoj minorenen, duke prfituar nga afrimi me vajzn pr shkak t miqsis q kishte me familjen e saj. Tentativa e t moshuarit pr t kryer marrdhnie seksuale me 13-vjearen, dshtoi pasi ajo kishte nisur t thrriste mes t qarave pr ndihm. Sipas pol

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama