Rezultate te kerkimit per termin: +Marredhenia

Total: 733
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.454Z

8 fakte surprizuese qe shkakton marredhenia seksuale

Transmetuar me 13012014 - 2010 Foto ilustruese PUBLICITET br br Kryerja e marredhenieve seksuale eshte dicka shume e mire per shendetin kjo dihet tashme Por cilat jane 8 faktet me surprizuese qe sjell kjo marredhenie ne shendetin e n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.276Z

Totti, marredhenia me tifozet, ne krize

Totti dhe De Rossi, dy flamujt e skuadres se Romes nxjerrin trajnerin Ranieri nga balta pas humbjes 2-0 ne transferten e Baselit. Kryeqytetasit kane fituar dje ne mbremje 3-1 ndaj Fiorentines, por jo gjithcka ka shkuar si ne vaj. Ne fundin e ndeshjes Totti ka shkuar ne Kthesen e Jugut pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.226Z

Rama uron Trump I bindur se marredhenia jone do forcohet

Transmetuar me 09112016 - 1123 Tirane 9 nentor 2016 NOAal- Kryeministri Edi Rama i cili pak muaj me pare u shpreh kunder Donald Trump si President i Shteteve te Bashkuara te Amerikes pas zgjedhjes se tij ne krye te Shtepise se Bardhe ka nje urim per tebr br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.401Z

Marredhenia mes shtetit dhe tregut

Gjithmone ka qene teme debatesh dhe shkrimesh marredhenia qe duhet te ekzistoje mes politikes dhe ekonomise e thene me thjesht si dhe sa duhet te jene te lidhur shteti edhe tregu mes tyre. Ku nderhyjne ne sferat e njeri-tjetrit dhe cfare shkakton kjo sipas ekonomisteve per shoqer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.447Z

Deri ku shkon marrëdhënia mes mjekut dhe pacientit

Shëndeti – Orare shtrimi, gatishmëri telefonike dhe vizita në shtëpi: Ja gjithçka duhet të dini për të kuptuar se ku përfundojnë limitet e një marrëdhënieje që bazohet mbi besimin reciprok Ju dëgjon, ju këshillon, ju kuron. Marrëdhënia me mjekun tuaj parësor bazohet m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.704Z

MARREDHENIA MITIKE SHKRIMTAR-LEXUES

Në fillim të kohërave, shkrimtari nuk ishte, vepra po, ishte aty, ndërsa ai jo; ekzistonte vepra e shkruar, ekzistonte lexuesi që e lexonte, porse shkrimtari nuk qe, ose më mirë, nuk qe i dukshëm, qe i padukshëm dhe për pasojë, nuk kishte as marrëdhënie të drejtpërdrejta shkrimtar-lex

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.365Z

Marredhenia strategjike Shqiperi-Turqi

Vizita në Tiranë e Kryetarit të Asamblesë së Madhe të Turqisë, Çemil Çiçek, rikonfirmoi qëndrimin se Shqipëria e konsideron Turqinë një nga partnerët e saj strategjikë. Në takimin me Kryetaren e Kuven

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama