Rezultate te kerkimit per termin: +Marrja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.020Z

Marrja e mendve, simund ta kontrollojmë

TIRANE - Çdo ditë shohim dhe dëgjojmë njerëz që ankohen nga marrja e mendve. Por çfarë është marrja e mendve, një sëmundje psikologjike apo një sindromë që shkaktohet nga një sëmundje tjetër? Për gjithçka që ka të bëjë me këtë lloj sindromi që na shoqëron shpesh në jetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.478Z

Sekui: Marrja e statusit kandidat? Pyesni politikanët tuaj

Ambasadori i BE-së në Tiranë, Etore Sekui, është takuar gjatë paradites së sotme në selinë rozë me kreun e socialistëve, Edi Rama. Mendohet që biseda është përqendruar rreth integrimit dhe plotësimit të 12 rekomandimeve nga BE-ja. Në një prononcim të shkurtër pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.254Z

Rama: Marrja e Eurobondit, tregues i përmirësimit ekonomik

Në një takim me Dhomën e Tregtisë dhe Shoqatat e Biznesit, kryeministri Edi Rama deklaroi se marrja e eurobondit është një tregues i qartë i përmirësimit ekonomik të vendit. Përfunduam me sukses operacionin e Eurobondit dhe fakti që tregjet u përgjigjën me pozitivitet është përg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.431Z

Vazhdon marrja ne pyetje e deputetit Limaj

Prokuroret e EULEX-it per te dyten dite me radhe kane marre ne pyetje deputetin e Parlamentit te Kosoves Fatmir Limaj  ne kuader te hetimeve te filluara ne prill te vitit 2010 nen dyshimet per korrupsion ne Ministrine e Transporteve dhe Telekomunikacionit e cila atehere drejtohej nga zoti Limaj.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.860Z

Bushati: Marrja e statusit në dhjetor i mundshëm

Ministri i jashtëm Ditmir Bushati ka deklaruar sot se raporti i KE-së për Shqipërinë është një nxitje për qeverinë shqiptare të vijojë me realizimin e reformave dhe jo medalje. Duke folur në forumin publik “Politika e Jashtme dhe Diplomacia e Shqipërisë”, ministri Bushati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.903Z

Tirane, perfundon marrja ne pyetje e Fazllic

Perfundon marrja ne pyetje nga Prokuroria e Tiranes e biznesmenit serbo-boshnjak, Damir Fazllic. "Pata nje ftese nga Prokuroria e Tiranes. Une respektova institucionet shqiptare dhe dhashe deklarimet e mia", mesohet te kete deklaruar Fazllic, pas dhenies se deshmise. Fazllic nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.391Z

Marrja në pyetje e Saddam Hussein

Një libër plot zbulime që do të përmbysë raportet e të vërtetave që janë thënë mbi Sadam Hussein pritet të publikohet në 27 Dhjetor. Titulli i librit është Marrja në pyetje e Presidentit” dhe mban autorësinë e ish-hetuesit të CIA-s, Xhon Nikson. Ndër të tjera ai theks

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama