Rezultate te kerkimit per termin: +Marsel +Qeleshin

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.160Z

Gjykata liron Marsel Qeleshin

brbrKy eshte Marsel Qeleshi 18 vjecari nga kryeqyteti i cili goditi me nje gur autobusin e kombetares serbe teksa ata po udhetonin nga Rinasi drejt Tiranes Ai u paraqit kete te diele ne gjykate per vleresimin e mases se sigurise per tre akuzat e ngritura nga Prokuroria Shkaterrim prone prishje e q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.005Z

Qëlloi me gur serbët, Marsel Qeleshi nuk shpëton pa 4 muaj burg

Jetimi Marsel Qeleshi, që u bë i famshëm për goditjen me gur të autobuzit ku ndodheshin futbollistët e kombëtares Serbe, është dënuar me 4 muaj burgim. Kjo masë dënimi është dhënë nga gjykata e Tiranës, e cila e ka deklaruar fajtor, Marsel Qeleshin për dy akuza, atë të "Veprime

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.115Z

A po tregohet raciste policia me Marsel Qeleshin?

Marsel Qeleshi, djali që goditi autobusin e kombëtares serbe me gur, u la i lirë edhe nga gjykata e apelit, megjithatë ai vazhdon të hasë probleme me policinë. Qeleshi ka raportuar se ka përfunduar sërish në komisariat pa arsye dhe e ka denoncuar në profilin e tij në Facebook një gjë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.167Z

Avokatja e djalit që qëlloi autobusin serb: Ja pse e liroi gjykata

Gjykata e Tiranës ka liruar Marsel Qeleshin. Sot gjykata dha masën e sigurisë "detyrim paraqitje" për 18-vjeçarin që qëlloi me gurë autobusin ku udhëtonin lojëtarët e kombëtares serbe. Marsel QeleshiNë dalje të gjykatës, avokatja tha se ky ishte një vendim i drejtë."Marseli ishte p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.090Z

Adoleshenti rom dhe jetim, lëshoi një gur dhe ndezi Beogradin

Ai njihet mirë nga banorët afër Qytetit Studenti dhe Rrugës së Elbasanit, pasi e ndeshin çdo ditë në rrugët e lagjes afër Ambasadës Amerike dhe Shtëpisë së fëmijës ku është rritur, si një adoleshent i shfrenuar. 18-vjeçari Marsel Qeleshi zor se ka dëgjuar në jetën e tij ndo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.997Z

Goditi me gurë autobusin e Kombëtares serbe, akuza: Arrest me burg

18-vjeçari Marsel Qeleshi është i njohur për drejtësinë shqiptare, pavarësisht se është ende në moshë të re. Qeleshi u arrestua së fundmi nga policia, si autori që qëlloi me gurë autobusin e Kombëtares serbe, e cila mbërriti të mërkurën në vendin tonë, për përballjen me Kom

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama