Rezultate te kerkimit per termin: +Marseli

Total: 66
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.091Z

Goditi serbët me gur, ja kush është Marseli që ka idhuj Berishën e Doshin

Marsel Qeleshi, djaloshi 18-vjeçar që goditi autobusin e kombëtares serbe me gur në Tiranë, është mjaft i njohur nga djemtë në zonën e Rrugës së Elbasanit. Ai ka qenë pjesë e jetimores "Zyber Hallulli" nga momenti që mamaja e tij duket se ka ndërruar jetë. Emrin e nënës ai e ka b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.552Z

Te kerkosh lemoshe nepermjet Facebook-ut

Marsel Hoxhallari eshte nje i ri 24 vjec nga qyteti i Korces qe jeton vetem me babain e tij te semure ne kete mjedis te pershtatur per banim ne ndertesat e ish-vilave qeveritare Nena i ka vdekur pak kohe me pare ndersa gruan dhe femijen e vet i ka derguar tek prinderit e saj pasi nuk mund tu siguroj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.115Z

A po tregohet raciste policia me Marsel Qeleshin?

Marsel Qeleshi, djali që goditi autobusin e kombëtares serbe me gur, u la i lirë edhe nga gjykata e apelit, megjithatë ai vazhdon të hasë probleme me policinë. Qeleshi ka raportuar se ka përfunduar sërish në komisariat pa arsye dhe e ka denoncuar në profilin e tij në Facebook një gjë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.444Z

Si e nxora në pritë Marsel Sotirin

Dëshmon në gjykatë dëshmitarja e drejtësisë Valbona Jaho: Anëtarët e bandës më kërcënuan se do më vrisnin familjen Dëshmitarja e drejtësisë në procesin e bandave të Durrësit, Valbona Jaho, pranoi dje në Gjykatën e Krimeve të Rënda se ka joshur dhe më pas e ka nxjerrë në pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.254Z

Sarandë, gjendet fëmija jetim i arratisur nga Bushati

Një fëmijë jetim është "arratisur" nga Qendra e Riedukimit në Bushat të Shkodrës dhe ka përfunduar nën kujdestarinë e policisë në Sarandë. Odiseja e 13 vjeçarit Marsel Beqiri, nisi 5 ditë më parë kur policia e identifikoi dhe gjeti në jug të vendit, pas alarmit të dhënë nga po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.676Z

Me nuse në klasë të gjashtë

I mituri Marsel Misha tregon se ende nuk i di emrin dhe nuk e ka parë gruan e tij, e cila ndodhet në emigracion në Greqi ELBASAN - Marsel Misha sapo ka mbushur 13 vjeç. Ai është nxënës në klasën e shtatë të shkollës “Hamit Mullisi” në Elbasan. Ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.167Z

Avokatja e djalit që qëlloi autobusin serb: Ja pse e liroi gjykata

Gjykata e Tiranës ka liruar Marsel Qeleshin. Sot gjykata dha masën e sigurisë "detyrim paraqitje" për 18-vjeçarin që qëlloi me gurë autobusin ku udhëtonin lojëtarët e kombëtares serbe. Marsel QeleshiNë dalje të gjykatës, avokatja tha se ky ishte një vendim i drejtë."Marseli ishte p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama