Rezultate te kerkimit per termin: +Matri

Total: 271
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.610Z

Matri ëndërron Scudetton

Sulmuesi i Juventusit, Alessandro Matri ka refuzuar të dorëzohet në garë për titull të kampionit në Itali edhe pse skuadra e tij ka humbur pozitën e parë në renditje dhe aktualisht gjendet dy pikë prapa Milanit. “Sigurisht se ndjejmë një formë dëshpërimi pas barazimeve në dy nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.027Z

Matri kerkon 2 trofe

Duhet edhe një muaj nga finalja e Kupës së Italisë në futboll, mes juventusit dhe Napolit, por entuziazmi i këtij viti te bardhezinjtë, po bën lojtarët që të kërkojnë të përfundojë me dy trofe këtë sezon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.518Z

A ja fali Matri golin Milanit?

Një rast diskutues në mediat italiane është regjistruar dje në ndeshjen e Serie A mes Fiorentinës dhe Milanit. I huazuari nga Milani te Fiorentina, Alesandro Matri i iku murit në momentin e golit të Balotellit. Kur Balo goditi, Matri i liroi rrugën topi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.854Z

Juventus mberrin sulmuesi Matri

Juventusi siguroi shërbimet e sulmuesit të Cagliari-t, Alessandro Matri-t, në orët e fundit përpara mbylljes së merkatos së janarit. Sipas “La Gazzetta dello Sport”, 26-vjeçari do t’i bashkohet bardhezinjve në formë h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.429Z

Matri: Festoj nëse shënoj ndaj Milanit

Sulmuesi i Juventusit, Alessandro Matri, ka thënë se ai nuk do të hezitojë për të festuar nëse arrin të shënojë ndaj Milanit. “Unë absolutisht nuk pendohem pse iu bashkova Juventusit. Unë kam kaluar 12 vite në fanellën e ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.551Z

Juventus Matri Kampionati eshte i hapur

“Jemi të hidhëruar që humbëm kryesimin, por e dimë që kemi dhënë maksimumin në këto dy ndeshjet e fundit që kemi barazuar dhe gjithçka mbetet e hapur sepse jemi vetëm 2 pikë pas Milanit.” Kështu ës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.461Z

Zyrtare: Matri lojtar i Milanit

“Matri, jo faleminder it”, mesazhi i ekspozuar me banderola nga tifozët e Milanit duket se nuk është marrë në konsideratë nga drejtuesit e klubit kuqezi, të cilët kanë arritur të konkretizojnë akordin me lojtarin dhe Juventusin. Sip

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama