Rezultate te kerkimit per termin: +Matt +Carr

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.732Z

Zjarr i tërbuar në Mançester, evakuohen qindra banorë (Video)

Një zjarr i madh ka përfshirë një zonë bregdetare në Manchester të Britanisë së Madhe dhe po vazhdon të përhapet, sepse toka është tepër e thatë dhe erërat po shtyjnë përpara flakët. Zjarri është shtrirë në një sipërfaqe 3.7 milje (6km) në Saddleworth Moor dhe zona digjet q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.613Z

Islam evropian? Euroislam? Islamofobi o Eurabia?

Aktualitet/Edhe pas tri vitesh, kur karikaturat e Muhamedit nxitën reaksion në besimin mysliman, sërish shenja dhune fetare Multikulturalizm, asimilim kulturor apo nj falimentim i politikave t bashkjetess midis etnive e kulturave t ndryshme? Akoma pa u mbyllur mir polemikat fe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama