Rezultate te kerkimit per termin: +Mazzarit

Total: 36
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.679Z

Interi i Mazzarit, me plot gola

Pas barazimit me Torinon, Interi i ëalter Mazzarit është kthyer te fitorja, dhe atë me goleadë. Interistët sot mposhtën ekipin e promovuar sivjet në Serie A, Hellas Verona me rezultatin e përgjithshëm 4 me 2. Serinë e golave për Interin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.820Z

Të shkarkohet Mazzari!

Sipas mediave italiane, Interi është duke menduar seriozisht shkarkimin e Walter Mazzarit nga posti i trajnerit. Pesë pikë në shtatë ndeshjet e fundit është bilanci katastrofal që Mazzari ka arritur me Interin duke e futur skuadrën në krizë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.073Z

Interit po i vjen "shpëtimi", po i vjen Moyesi

David Moyes mund të jetë "shpëtimi" i Interit. Skuadra italiane është duke shqyrtuar seriozisht shkarkimin e Mazzarit nga posti i trajnerit. Sipas mediave italiane, David Moyes pritt të jetë pasuesi i tij. Ish trajneri i Evertonit dhe Manchester United &

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.921Z

Mazzari me Inter, ende në terr

Interi nuk është i gatshëm për edicionin tjetër. Kështu së paku po shihet në ndeshjet parapërgatitore. Skuadra e Mazzarit është demoluar nga skuadra spanjolle, Valencia. Banega dhe Viera shënuan për 2 me 0 në pjesën e par&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.513Z

Interi as në Serie A, as në kupë

Interi është eliminuar nga Kupa e Italisë pas humbjes së sotme nga Udinese. Skuadra e Mazzarit pësoi humbje me rezultat 1 me 0. Mjaftoi një gol i shënuar nga Maicosuel në minutën e 32 për fitoren dhe kualifikimin e Udineses. Ky është zhg&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.735Z

Mazzari drejt Interit gati plani i merkatos

Walter Mazzari duket gjithmonë e më pranë stolit të Interit dhe mediat italiane, ndërkohë publikojnë atë plan merkato, që trajneri mund të zbatojë për të rikthyer në nivelet më të larta të futbollit zikaltrit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.139Z

A e dini çfarë ka bërë Interi?

Interi e ka bërë "tmerrin" e kësaj jave në Serie A. Skuadra e Mazzarit e ka "sakatuar" Sasuolon duke e mposhtur me rezultat të thellë, 7-0. Pas barazimit me Torinon, Interi arriti që të tregoi forcën e vetë duke treguar lojë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama